Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 7-ről vélemények?

IPhone 7-ről vélemények?

Figyelt kérdés
Tervezem, hogy vásárolok egy iPhone 7-es mobiltelefont. Akinek ilyen van, várnám a tapasztalatokat, véleményeket.

2016. nov. 16. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Ha még jó a mostani mobiltelefonod, akkor tarsd meg azt és tegyél félre a következő iPhone-ig (8), mert az nagyobb durranás lesz.
2016. nov. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
81%
5sről megérte váltanom amúgy nem nagyon látom értelmét. mire vagy kiváncsi?
2016. nov. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Na most mi a gond? Nem beszéltem az iPhone ellen, csak nem értem, minek kell mindenáron az ezévi modell, ha várhat még a jövőévig.
2016. nov. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előző: Persze. Várhat akát 2040-ig hiszen minden évben jobb és jobb telefonok lesznek.
2016. nov. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
En nem fogok soha telefont venni. Megvarom mindig a jovo blekfrajdejt, szuperebb es szuperebb arak lesznek minden evben.
2016. nov. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
# 4: nem erről van szó, hanem arról, hogy újítások terén, most visszafogottabb volt az Apple.
2016. nov. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Iphone 7 jó telefon, de sajnos kategóriájában nem tudja felvenni a konkurenciával szemben a versenyt. Magyarul egy égés volt az egész telefon.
2016. nov. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végül megvettem, szerintem nagyon szuper!!
2016. nov. 23. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!