Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lenovo telefonom Bestbyte...

Lenovo telefonom Bestbyte szervizben van (ott vettem, még garanciális). Bevizsgálásra küldték két napja, maximum 2-3 hetet mondtak amíg kész lesz, betartják ezt vajon? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Olvastam pár "rémtörténetet" hogy hónapokig ott volt náluk egy laptop,vagy e-könyv olvasó. Valakinek nincs tapasztalata esetleg,hogy általában betartják-e a a határidőket amit mondanak?

2016. nov. 16. 23:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Elvileg be tartják, bár szabály arra nincs, hogy meddig lehet maximum szervízben. Nyílván igyekezni fognak, nekik is fontos, hogy a vásárló elégedett legyen.

Nekem volt szervízben már mp3 lejátszó, fényképezőgép, e-book olvasó, telefon, de max. 1 hónap volt mindig, legtöbbször meg pont annyi. Amúgy sokszor azzal heteket tudsz nyerni, ha a készüléket szakszervízbe viszed rögtön. Most legutóbb mp3 lejátszó volt szervízben, kb. 3 és fél hete volt szervízben, aztán meg nem is tudták megjavítani, szóval abban nem tudom mi tartott 3 hétig.

Az e-book olvasóm, amikor volt szervízben, akkor pont egy hónap múlva készült el.

Még régebben, mikor HP fényképezőm volt, elromlott és szakszervízbe bevittem, egy hét alatt megjavították.

2016. nov. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

bestbyte + lenovo? :D


Felejtsd el a telefonod, ha drága volt fogadj ügyvédet és perelj!

2017. nov. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!