Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S5 hibás...

Samsung Galaxy S5 hibás hátralévő akksi idő?

Figyelt kérdés

Szóval . Úgy egy hete feltűnt hogy a beállítások/Akkumulátor -nál teljes vadbaromságot ír ki a Becsült hátralévő időtartamra... 10H-t ír ki 100%nál . 9órát 90% on. 5Órát 50% on és így tovább. Szerintem érteni...

Ha pl 90%on vagyok 9órát ír ki. Játszok mondjuk egy játékkal ami 10p alatt merít 10% ot. Ergó 80%on vagoyk. 8H-t ír ki...

M1 hogy milyen ROM-on vagyok... ha Stock ha főzött... M1 h milyen kernel... És természetesen minden telepítés előtt mindig TELJES törlést végzek... Cache,Dalvik,System stb Minden törölve mindig telepítés előtt...

Akksi cserélve lett. Ugyanaz...

Valami ötlet esetleg?


2016. nov. 17. 04:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Rosszul értelmezed az adatokat. A telefon azt írja ki, hogy annyi %-on, annyi időt bír ki a telefon "készenléti állapotban". Szóval anélkül, hogy játszanál vele, youtubeoznál, netezgetnél, fb, stb.
2016. nov. 17. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Biztos vagyok benne hogy ez nem így van...

Továbbá látom kifelejtettem leírni azt hogy képernyő offon. NEM MERÜLÖK! Úgyhagytam a telót 15 órára... Nem merültem 1etlen %-ot sem! Ami nem feltétlen lenne meglepő egy jó kernel és beállítások esetében.

Valamint amikor másnak ezek jönnek ki:

[link]

Sőt az S6-om is 36vhány órákat ír ki röhögve. És ha jól emlékszem anno mikor megvettem a telót hasonlókat írt ki nekem is...

2016. nov. 17. 05:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!