Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Asus zenfone 2 vagy Huawei P8...

Asus zenfone 2 vagy Huawei P8 Lite?

Figyelt kérdés

Nagyjabol egy arban vannak, azt lattam.

Nehany alapveto applikaciot futtatnek rajta, es neha fenykepezesre hasznalnam (csak magamnak, nem professzionalis). Ezenkivul telefonalas, sms es emailezesre kellene.

Melyiket ajanljatok?

A baratnom par hete vett egy Zenfonet, meg van elegedve, de nem talal ra foliat. Huawei-es ismerosom nincsen.

Esetleg kevesebbert jobbacska telefont tudtok?

Gondoltam, hogy hasznalt Iphonet vegyek, mert egy ujra most nem tudnek kolteni, es ugy hallottam, hogy az Iphonok rezisztensek. De nem kockaztatnek, hogy masodkezbol vegyek.

A Samsungban nem nagyon bizok, es mar meg is untam.

Szeretnem, ha minel elegansabb lenne.

Koszi.

24 L


2016. nov. 17. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:

24L:

Ha megadom az igazi választ, akkor elhívsz egy randira? 31/F ;)

Na jó: írj egy maximum keretet, amit szánsz egy új telefonra, mert hátha kijön belőle egy másik, sokkal jobb.

2016. nov. 18. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ha at mersz menni Magyarorszag hataran, johet a randi :))


kb 50.000 ft.

2016. nov. 18. 07:24
 3/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, most látom a válaszodat - tudod mit? Megyek is!

Melyik országról van szó? Mert Szlovákokiában van egy üzlet, az Eustock, ahonnan sokat rendelnek Magyarországról (is). Ha onnan tudsz venni telefont, akkor a Vernee Thor-t javaslom, 37 ezer forintnyi összegért.

2016. nov. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Erdely, Romania.

Azota valasztottam mar. Huawei p8 lite lett. Nagyon tetszik minden rajta :)

2016. nov. 26. 16:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Ok, de attól még áll a randi? ;)
2016. nov. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Telefonvasarlasban nem segitettel tul sokat, de ha meg tudsz gyozni, hogy a randi nem lenne idopazarlas, akkor talan.
2016. nov. 26. 18:27
 7/8 anonim válasza:

Meg vagy elegedve a Huawei-el? en is le akarom cserelni az xperia z2 met es valami hasonloban gondolkodok...

Ugyancsak Erdelybol :)

2017. máj. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem a huaweiikét :)
2017. júl. 27. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!