Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik nekem...

Miért nem működik nekem androidon a fejlesztői lehetőségeknél a "Válassza az alkalmazás hibakeresése lehetőséget" opció?

Figyelt kérdés

Néztem egy tutorial videót youtube-on ( [link] )

[Ne ítéljetek el ezért, meg nem is ez a konkrét kérdés, amúgy meg tényleg kíváncsiságból, egyrészt az accountomat sosem kockáztatnám (kamu accountal próbálnám ki) másrészt eddig minden csalást kipróbáltam már más játékokkal (cheat engine, stb) és bosszant, hogy ez nem jön össze]

Szóval néztem a fenti tutorialt, és sehogy nem jön össze az eredmény. A problémát (valószínüleg) ismerem, csak nem tudom megoldani. Ebben a videóban van egy pont, ami eltér az én telefonomban lévővel. Amikor a fejlesztői lehetőségek között matat a fickó, akkor neki van ott egy opció, ami nekem nincs.

[link]

Ez van neki

Ez meg nekem:

[link]

[A telefon nyelvezetét át állítottam angolra, hátha én rontottam el valamit, de nem, angol nyelven így néz ki:

[link] ]

Tehát ebben a listában nekem nincs fent a fake gps go app, csak a tippmix radar (amit amúgy nem értek hogy miért van fent)

Tehát én úgy gonolom, hogy nekem azért nem működik a dolog, mert a listából nem tudom kiválasztani a fake gps-t. (De az is lehet nem ez a gond, de valszeg igen, mert minden mást jól csinálok, de nem is ez a kérdés)

Tehát nekem miért hiányzik ez az opció? Hogyan tudom elérni, azt hogy a fejlesztői lehetőségeknél, ennél az opciónál, be tudjam állítani, hogy a fake gps benne legyen a listában?



2016. nov. 18. 16:17
 1/1 A kérdező kommentje:
Lenovo p70-em van 5.1-es androiddal.
2016. nov. 18. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!