Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vernee Thor tapasztalatok?

Vernee Thor tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Személyes Tapasztalatokat szeretnék hallani a Vernee Thor-ról. Kicsit túl jónak néz ki a specifikációi alapján. Előre is köszi :)



2016. nov. 18. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
2016. nov. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 BM-Striker ***** válasza:

Nekem nagyon jól bevált.

Pont olyan jó, ami a specifikációitól elvárható.


Nagyon vékony és könnyű, egy kézben is jól használható a legtöbb esetben.

Néha hardverigésebb játékokban egy kicsit akadozik, normál app-oknál nincs gond a teljesítménnyel.

Wifi vétel megbízható(kb. 50Mbps routerhez közel), kamera nem képminősége korrekt, expozíció egy kicsit lassú.

A képernyő szép, fényerővel nincs gond.

Akkuidő kb 1,5 nap.

Anyaghasználata jó.

2016. nov. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Verneem belee. Xar.
2016. nov. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen van, a második válaszoló ajanlotta. Megéri hidd el.
2016. nov. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Komplikato ***** válasza:
Írjunk már negatívumot is. Mivel a gyártó nem akart úgy járni mint pár másik a kigyulladós aksikkal, ezért van egy korlátozás a telefonban, ha a töltés közben eléri a 42 fokot, akkor kikapcsolja a töltést. Ez azt jelenti, hogy pl. GPS-t használva szivargyújtóról hosszabb úton lemerülhet, mert nem fog tölteni. Ugyan ez igaz arra is ha szó szerint telefon izzasztó alkalmazást futtatsz és töltőre van dugva. Én ennek tudatában vettem meg.
2016. nov. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
De azt is tudni illik, hogy a telefon nem melegszik, mivel a hatékony hőelvezetés érdekében a készülék háza egy grafit réteget kapott mindkét oldalon.
2016. nov. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 BM-Striker ***** válasza:

#6


Az én Thor-om melegszik komolyabb terhelés mellett.

2016. nov. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az enyém nem. De van vele egy ennél nagyobb gond. Mivel az alkalmazásokat, de még az alkalmazások adatait sem lehet áthelyezni memóriakártyára, és csak 16GB-os a telefon, amiből ráadásul csak 10-11GB-ot tudsz felhasználni, ezért elég hamar be tud telni a tárhely, és onnantól annyi. Vagy törölsz valamit, vagy nem töltessz le semmit, még az alkalmazások frissítését sem. És ugye a tárhely csak kevesebb lesz a szoftverfrissítések után, már ha lsz elég hely hozzá...
2016. nov. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igazából rájöttem hogy tök hülyeséget írtam, azóta megvan hogyan kell áthelyezni, szóval vegyétek úgy, hogy le sem írtam. Bocsi.

U.I: Nálam tényleg nem melegszik. Angry Birds 2 vel játszottam, közben meg az Asphalt 8-at töltöttem le, ami több mint 1 GB, de mégsem melegedett.

2016. nov. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!