Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Google Play tönkre vágta...

Purga16 kérdése:

Google Play tönkre vágta volna a telefonomat?

Figyelt kérdés

Három hónapja vettem egy telefont, tökéletesen működött egészen tegnapig, amikoris megnyitottam a Facebook alkalmazást, majd hirtelen meghülyült és emiatt újra kellett indítanom a telefont. Semmi baj nem volt, azonban amikor meg akartam nyitni a Google Play áruházat, akkor folyamatosan azt írta ki, hogy összeomlott a Google system és kb. minden, ami Google Playről lett letöltve, illetve telepítve tönkrement, mert ha megnyitom azt az alkalmazást, akkor azonnal kilép. Most meg ha próbálok visszalépni a Google Play fiókomba, akkor azt írja ki, hogy probléma lépett fel a szerverrel való kommunikálás után.


Nagyon hálás lennék annak, aki esetleg tudna bármit is ajánlani tippként. Mondjuk garancia van a telefonon, szóval el tudnám vinni, de először inkább megkérdeznélek titeket. Előre is köszönöm annak, aki segített.



2016. nov. 19. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:

1 problémás appoknál törlöd a data-t a setting /application menüben.

2 recovery-ben törlöd a cache / dalvik cache-t.

3 ha még nem jó, szintén recovery-ben indítasz egy factory resetet.

2016. nov. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!


Nagyon szépen köszönöm, hogy válaszoltál!

A factory resettel már próbálkoztam és sajnos még mindig ugyanaz a gond, előtte próbálkoztam a wipepal is, de az se segített.

Akkor ezek szerint nincs más választásom, vissza kell vinnem.

2016. nov. 19. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!