Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam?

Melyik telefont válasszam?

Figyelt kérdés

Samsung galaxy A5(2016) vs Samsung galaxy J5(2016)?

Nem nagyok az elvárásaim. Férjenek rá képek, zenék egy két játék facebook, messenger, snapchat,instagram,ask...stb A két telefon közül szeretnék mindenképp választani. De minden tanácsot, véleményt elfogadok! Válaszotok előre is köszönöm!!



2016. nov. 19. 17:10
 1/9 anonim válasza:
Szerintem a5 sokkal jobb.sokkal jobb a CPU.ja
2016. nov. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
A5 EGYERTELMU
2016. nov. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
háát az igaz h drágább az a5 de megéri szerintem azt válaszd
2016. nov. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 BM-Striker ***** válasza:
100%

Ha van pénz A5-re, Huawei P9 lite, Honor 7/P8 ,Xiaomi Redmi Note 3 Special Edition, Sony Xperia M5, LG Nexus 5x(32gb) mind sokkal jobb vételek lennénak.


A kettő közül az A5 1-2 árkategóriával magasabban van, és ennek megfelelően jobb is.

2016. nov. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő Samsung telefon túl van árazva (ha 10 - 20K-val olcsóbban adnák, így már más), ugyanannyiért kapsz sokkal jobb telefont - más gyártótól, garanciával.

Ilyen például a Xiaomi, a Vernee, vagy a Meizu (bár utóbbinak az a gond, hogy nincs B20 támogatású készüléke), az Eustockban (utóbbi előnye az, hogy Szlovákiában működik, így az ottani adórendszer + adathordozókra kivetett alacsony jogdíjak érvényesek rá). Weboldalt már nem linkek.

2016. nov. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12%

Én is szeretem az A5-öt, de szerintem neked megfelelne a J5 is. Az A5 kamerában jobb, illetve van ujjlenyomat-olvasója. És a külseje is gyönyörű.

Ha kínai telefonról van szó, akkor csak a Huawei. A Xiaomi, meg ilyen cicumicu telefonokat ÉN biztos, hogy nem vennék. Már csak azért sem, mert számomra ismeretlen.

2016. nov. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat!! Mindenkinek mert a zöld kéz. A többit telefont is megnézem.
2016. nov. 19. 20:40
 8/9 BM-Striker ***** válasza:

#6

Xiaomi a (4.) legnagyobb forgalmú mobiltelefon gyártó a vlágon az Apple, Samsung és a Huawei után.

Ne emltsd egy lappon noname gyártókkal és B-Brand -okkal



Egyébként 80 körül ZTE Axon 7 is nagyon jó vétel

[link]

2016. nov. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A ZTE Axon 7 tényleg gyanúsan olcsó a tudásához képest, már ha az elejéről nem maradt le egy 1-es, viszont a GSM Home meg az egyik legrosszabb webshop!

Ha ezek közül kell választani, az A5 egyértelműen sokkal jobb, főleg a játékokhoz kell az erős hardver, viszont az árukat nem érik meg, az ár 40%-ában a márkát kell megfizetni!

Ebben az árkategóriában inkább Sony Xperia M5, Vernee Apollo Lite, Meizu M3 Note, Xiaomi Redmi Note 3 Pro, vagy Xiaomi Redmi 3S Prime, ezek a legjobbak!

2016. nov. 20. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!