Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Wifi kapcsolódási hiba. Mi...

Klau109 kérdése:

Wifi kapcsolódási hiba. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Régebben semmi gond nem volt, de most hogy új telefont vettem először kapcsolódik az internethez aztán (valamikor pár perc/óra/nap) után magától lecsatlakozik róla és csak a router újraindítása után kapcsolódik hozzá megint.

Mi lehet a probléma?


2016. nov. 19. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
A wifi olyan csatornán sugároz, amelyen bezevarnak mások. Lehet, hogy korábban nem volt ilyen, vagy a korábbi telefont nem zavarta ennyire. Kevésbé telített csatornára kell állítani!
2016. nov. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bugos a ruter vagy a telo vagy mindkettő. Anélkül hogy ujrainditd a rutert nem kapcsolható vissza? Ha a telot ujrainditod nem kapcsolódik? Akkor csak a ruter bugos. Csinálj neki software frissitést.
2016. nov. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A telefon újraindítása nem oldja meg a problémát. És más eszközön (laptop,másik telefon..stb) nem jelentkezik ez a hiba.

Első válaszoló! Azt honnan tudom hogy melyik a kevésbé telített csatorna? (Most auto-n van) Elég sok idő lenne ha mind a 13-at végigpróbálgatnám, főleg ha pl. csak órák/napok múlva jelentkezik újra a probléma.

2016. nov. 19. 21:06
 4/5 tttssj válasza:
Szerintem IP ütközés van, elmagyarázni ezt nagyon körülményes, hogy hogyan állítsd be, keres egy hozzáértőt vagy az interneten olvasgass a témában: "IP ütközés". (Nem a szolgáltató által adott IP hanem a router által osztott IP kiosztásnál van probléma.)
2016. nov. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A csatornát AUTO-n kell hagyni, nemhiába van az úgy gyárilag. Milyen ruter? Milyen firmware van rajta?
2016. nov. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!