Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok tanácsot adni telefon...

Tudnátok tanácsot adni telefon ügyben? Leírásban bővebben.

Figyelt kérdés

Szeretnék új telefont, a Samsungon belül. És olyan samsungot keresek ami azért 50 000 Ft-nál ne legyen több, legyen rajta vaku, ne merüljön le olyan gyorsan, az internet is gyors legyen, és ha leejteném ne törjön be a képernyője könnyen, mert elég kétbalkezes vagyok. Ja és ha lehetséges vízálló is legyen, de ez nem olyan fontos. Van ilyen vagy legalábbis ehhez hasonló Samsung telefon, ami jó és ajánljátok is?

Én eddig a Galaxy J1, J3, J5, és S5-ben gondolkodtam. Melyik lenne jobb választás?


2016. nov. 20. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Se a J1, se a J3, se a J5 nem egy kategória az S5-tel. Az S5 annak ellenére, hogy régebbi modell (ráadásul csúcsmodell), toronymagasan jobb a J szériánál. Egyértelmű, hogy S5.
2016. nov. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát az s5 az nem 50.000 hanem 90-100. Meg ügye softvertámohatásnak már vége s5 nem kap több android firissítést sajnos pedig én nekem is ez van és imádom.

De vízálló telefon nem sok van a samsungnak esetleg ha tudsz szerezni s4 activot valahol de azt csak használtan tudsz.


Mondjuk a samsungon belül írtad de azért meg említeném a sony m4 aquat gyors teló vízálló nem drága de FIGYELJ mert alapból 8gb os tárhelye van ami nem jó. De van 16gb os is ami csak picivel drágább és az már szper.

2016. nov. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!