Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kontaktok importálására-export...

Kontaktok importálására-exportálására milyen alkalmazás van iPhone-on?

Figyelt kérdés

Tudom: az iCloud pontosan erre szolgál, de szeretném ha nekem is meglennének fájlban és hogy importálni tudjam a kontaktokat.

Egyébként is sok kontakt van, amelyek csak csv fájlban vagy hasonló formában vannak meg és jó lenne beimportálni iPhone-ra.

az iPhone-on meglévő kontaktok exportálása is érdekelne.



2016. nov. 20. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Van app, Contacts Backup. Excelbe, gmailbe menti. Export Importja is van.
2016. nov. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Olyan nincs, hogy lementi, de nem kell magamnak e-mail-ben elküldeni hanem pl. kiteszi valahova iPhone-ra, oda például ahova fotók kerülnek fényképezéskor és adatkábellel kapcsolódok a telefonhoz, le tudom szedni simán róla?
2016. nov. 20. 15:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de ne viccelj má, miért nem jo ha elküldi? Egyébként én még sose láttam iphonon olyan appot ami fájlt mentsen el oda ahol a képek vannak. Te láttál?
2016. nov. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én viszonylag új felhasználó vagyok, tehát nincsenek igazán tapasztalataim appok terén. :-)
2016. nov. 22. 06:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Na akkor felvilágosítalak hogy csak ugy akármilysn fájlt az iphone nem hajlandó elmenteni, csak képet vagy videót, a media DCIM mappába, általában bármit le akarsz tölteni felajánlja hogy tedd fel a dropboxra, facebookra, noteszbe, emailbe, stb. Ha a jegyzetekbe mented talán ki lehet szedni usb-n de én nem próbáltam eddig, mert emailben küldeni egyszerűbb. Dropboxba még annál is egyszerűbb, csinálj egy akkontot.
2016. nov. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Account megvan, dropbox be van állítva a telefonon hogy szinkronizáljon.

Miképpen lehet a Dropbox mappába menteni bármit, hogyan tudom ezt megadni, csak akkor megy ha alkalmazás támogatja a dropbox-ot vagy egyébként tallózással menthető a mappába?

2016. nov. 22. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!