Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom megnyitni az...

Miért nem tudom megnyitni az internetről letöltött képeket?

Figyelt kérdés

Google kèpkeresőből ès mindenfèle oldalakról letöltött jpeg, gif ès png kèpekre egy idő után azt írja ki hogy a bèlyegkèp lètrehozása sikertelen.


Wink World telóm van amin androi 4.4.2 fut. Megvan már több egy ève, de csak kb egy max kèt hónapja csinálja..



2016. nov. 21. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Konvertálnod kell a képeket.

[link]

2016. nov. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ha eleve .jpeg vagy .gif re vègződik a link vègèn a fájlnèv akkor is? Meg nem egyből nem jelennek meg hanem napokkal vagy hetekkel a letöltès után...
2016. nov. 24. 11:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, csoda dolgok történnek a képekkel. Nekem volt az unokáimról rengeteg képem a Picasa albumba. Aztán hogy lett ez a w10, már nem tudok velük mit kezdeni. Nem lehet betölteni a Facobookba, a telefonomon sem tudtam nézegetni. Így találtam rá erre a konvertálóra. De telón nem tudom, futna e?
2016. nov. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De minek kell kényszermegoldásból egy noname kitudjamilyenbuherált szoftveres telefont venni? Aztán meg ez van. Gondolom gari egy év volt, ki van ez találva. Most kezd el meghülyülni a szoftver rajta.

Vagy még az lehet hogy megtelt az a tárhely root, vagy belső tárhely amin van a böngésző cache és nem tudja letölteni ideiglenes tárba, így megjeleníteni sem.

2016. nov. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!