Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonod van? Szereted?

Milyen telefonod van? Szereted?

Figyelt kérdés

Egy rövid ismertetőt, személyes tapasztalatokat, előnyöket, hátrányokat írnátok a telefonjaitokról?

Mire használjátok? Mi az álom-telefonotok?


Egy kicsit konkrétabb kérdésem is lenne, hogy a Huawei készülékekről mit gondoltok?

Köszi a válaszokat.:)



2016. nov. 21. 18:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%

A Huaweirol azt irjak itt a gyakorin hogy egyszercsak kiirja hogy szedd ki a kepernyofedvenyt aztan nem lehet vele semmit csinalni, esetleg legyarizni. De egy ido mulva kezdi elolrol.


Nekem iPhone SE van, eleg jo telo. Minden alma cucc benne, ami mukodik a valosagban is, nem csak a reklamban. Apple TV-m van, kivetiti a telot a tevere, filmeket szinten, kepeket. Jo na, nincs mit mondani negativat.

2016. nov. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 BM-Striker ***** válasza:
80%

Vernee Thor.

Nem nagyon van hátránya, messze jobb, mint ami az ára alapján elvárható lenne.

Telefonálás, olvasás, net navigáció.

Nincs álom-telefonom, mostaniak közül Samsung Galaxy S7 Edge a legjobb összességében.


Huawei/Honor -ből van sok jó vétel főleg 80k fölött, de Xiaomi-k tipikusan jobb vételek középkategóriában.

2016. nov. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
32%

Szia!


Nekem Alcatel van, de nagyon-nagyon megbántam. Borzalmasan rossz! A billentyűzár gyakorlatilag nem létezik, egyáltalán nem fölhasználóbarát a menüje és semmi más sem. Hiába kapcsolom ki, a naptári bejegyzéseket akkor is hangosan jelzi. Ez leginkább akkor ciki, ha a főnök előtte megkért mindenkit, hogy kapcsolja ki a telefont. Lehet magyarázkodni... A hab a tortán pedig az, hogy néha magától kikapcsol! Természetesem erről nem szokott értesíteni, csak akkor veszem észre, amikor kézbeveszem vagy ha valaki leszúr, hogy miért nincs annyi eszem, hogy bekapcsoljam a mobilom.


Az Alcatel már rég kínai. Úgy értem, hogy kínai kínai, nem pedig valami Kínában gyártott, de európai vagy amerikai márka. Ezeknél a minőség a béka segge alatt van. Úgy tudom, a Huawei is duplán kínai, ezek után én biztosan nem mernék pénzt adni érte.

2016. nov. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Xiaomi Redmi Note 2, maximálisan meg vagyok vele elégedve, egyedül a B20 hiánya zavar egy kicsit, de szerintem kibírható.
2016. nov. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Samsung Galaxy Note 4. Másfél éves és semmi baja nem volt még, gyors, mindent visz. Szerintem egy kezem meg tudnám számolni hányszor fagyott le összesen.
2016. nov. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

Nekem a mostani "álmom" egy Oneplus 3T.


Sosem volt még felső kategóriás telefonom, vagy ami volt az is sok éves használt így most vágyom egy olyanra aminél 1-2 év nem arról fog szólni, hogy mit töröljek le és hogyan gyorsítsam, nem azt kell néznem hogy az előző tulaj mit rontott el rajta, nem azt kell néznem hogy van e garancia, stb.

2016. nov. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Huawei Y6 II van, meg vagyok vele elégedve, és úgy igazából játszani, netezni, zenét hallgatni, kamerázni, navigálni szoktam vele, nincs vele különösebb problémám :)

a második részre is megválaszoltam ezzel, hiszen Huawei a "főszereplő" ;)


ja és amúgy képernyőfedvény nem Huawei probléma, hanem android 6.0 probléma, az előző LG telefonom is ezzel volt megáldva, és ismerősöm Samsungja is csinált ilyet

2016. nov. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Oneplus 3

Teljesen meg vagyok vele elégedve, ebben az ár kategóriában az egyik legjobb választás, ha nem a legjobb. Alap dolgokra használom + 1-2 játék, számomra ettől drágább/jobb telefonra nincs szükségem.

Hugomnak Huawei P9 Lite-ja van, párszor nyomkodtam, összeségében egy jó telefonnak tűnik.

2016. nov. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem egy iPhone 6-om van. Én teljesen elégedett vagyok hozza az elvárt "Apple színvonalat" amit én már megszoktam anno a 4-ember is. Nem fogom agyon fényezni mert semmi érteme. Én imádom a kameráját, az Apple musicot, a családi megosztást a sok kedvezményeket és a rengeteg tokot amit lehet ra kapni. Valószínűleg jövőre is e mellett teszem le a voksom (saját fizetésből vásárolt).
2016. nov. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Xiaomi Redmi 3-am. Egyszerűen fantasztikus hogy eljutottunk idáig hogy ennyi pénzért, magyar garival ilyen jó telefont lehet vásárolni(droidban).


Álomtelefon ha számít az ár akkor OnePlus3

Ha nem számít akkor S7Edge

2016. nov. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!