Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonod van, mikor...

Piriiiii kérdése:

Milyen telefonod van, mikor vetted, mennyiért? És szereted? Milyen előnyeit, hátrányait látod, megbántad, hogy megvetted? Mire használod leginkább (a telefonáláson kívül persze)?

Figyelt kérdés

Telefonvásárlás előtt állok. Az ár igazából lényegtelen, csak szeretnék kicsit körülnézni úgy egyáltalán a márkák terén (nem ismerem őket), és végre olyan telefont venni, ami bírja is egy ideig... legalább egy-két évig.

Egy ismerősöm árul egy Lenovot 20 ezer forintért újonnan ( [link] de elég sok rosszat olvasok róla, és nem igazán hajlok felé.

Ezt itt a leírásban csak indoklásnak szánom, tehát ne telefont ajánljatok kérlek, hanem a kérdésekre válaszoljatok! Köszi. :)


2015. nov. 19. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

2009-ben vettem egy iPhone 3GS-t 150.000Ft körül, és azóta is tökéletesen meg, 2x volt újraindítva.


Telefonálásra, 2048-ra, Facebookra, Jegyzetre, Időjárásnézésre használom, soha nem bántam, és nem is fogom.

Mai szemmel persze lassúnak tűnik, de ezek a dolgok még tökéletesen futnak.

2015. nov. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Van egy féléves SONY Xperia E4-em, a Telenortól vettem 34ezerért.

Nem bántam meg, hogy megvettem.

Előnyök:

-naprakész oprendszer és alkalmazások

-kiváló videó minőség

-hang minősége is kifogástalan

-gyors

-VÍZÁLLÓ (tapasztaltam egy nagy véletlennek köszönhetően)

-Nem fagy le


Hátrány:

-2 naponta kell tölteni

-a fénykép minősége nem épp a legjobb, de a túl rossztól távol áll, mondhatni, tűrhető a minősége


Egyelőre ennyit tudok róla mondani.

Mindig is a SONY volt a kedvencem :)

2015. nov. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Samsung S5 mini. Kb fél éve vettem 220€ (66000ft) újonnan, semmi gond vele, nagyon jó választás volt.
2015. nov. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ja, amúgy videózásra, fotózásra, játékra, navigálásra, zenehallgatásra használom a telefonom :)

2-es kommentelő vagyok

2015. nov. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

iPhone 5S, 2014-ben vettem, minden szempontból jó választás volt számomra.

Mire használom: Messenger, Facebook, Instagram, Snapchat, netezés, e-mail, Spotify, YouTube, naptár, ébresztő, fényképezés, videózás, jegyzetelés, navigáció, uber, WhatsApp, Shazam, Twitter, néha sorozat nézés.

2015. nov. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

xperal 1.5 éve vettem 50000 ft-ért nem bántam meg

netezésre játékra használom meg telefonálásra

hátrány ,hogy az aksi elég keveset bir

2015. nov. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Xperia T


Fél-egy éve vettem használtan 18 ezer volt, amúgy 2012-es csúcs modell, akkori ára 150 körül mozgott. Alapvetően elégedett vagyok vele, főleg hogy egy Xperia X8-at váltottam le :D


Előnyei:

Elég jó kamera.

10+ GB belső tárhely.

Elég erős processzor, 1GB ram, általános dolgokra bőven használható.

CM12.1-es rendszer, folyamatosan frissítve érkezik rá.

Az egész telefon kinézete is minőségi.

Mindent tud amit a "nagyok", legfeljebb lassabban, viszont így bőven megérte, főleg ha azt nézem hogy újonnan 18-ért kb okostelefont sem kapok...


Hátránya egyedül az alul méretezett akku, az már új korában is botrányos volt, de meg lehet szokni.


Amúgy mikre használom:

Nyáron bringázáshoz használtam, ösztönző volt látni mikor mennyit tekerek.

Mostanában főleg nyelvtanulás, vagy netezés ha nincs kedvem benyomni a gépet.

Vagy főzéshez, gépen dolgozáshoz be szoktam nyomni rajta filmet, online sorozatot.

2015. nov. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2015. nov. 19. 20:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Én egy umia 435it vettem 1,5 hete és nagyon jo telo :)
2015. nov. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!