Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van már egy millió ilyen kérdés, de sztem mind más és más...

Most egy S3 minim van, a tudását és a memóriáját tekintve jó lenne egy kicsit okosabb és nagyobb, plusz erősebb kamerát szeretnék. Iphone-t nem szeretnék venni, maradnék inkább a Samsungnál.

Bementem boltba, de ott leraknak elém 10-et és nem tudok dönteni.... tudnátok segíteni?

Álmaimban szerepel csak egy jó telefon, ami megvehető 100 max 150 ezerért és fogjuk rá, hogy új típus?



2016. nov. 22. 15:10
 1/4 meszike91 ***** válasza:
30%

Oneplus 3T


Honor 8


Ennyiért ezek a legjobbak.

2016. nov. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp Samsung kell, akkor 100 ezerig a Galaxy C5, 150 ezerig pedig a Galaxy S7 a legjobb!
2016. nov. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Alex Fly ***** válasza:
Ezen az áron a legjobb egyértelműen az One+. Jelenleg az egyik legnagyobb teljesítményű készülék, a hasonló Samsungokhoz képest csaknem féláron. Az Apple telefonjairól nem is beszélve...
2016. nov. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha Samsung kell akkor mindenképp gyűjtsél az S7-re! Ez alá ne add!
2016. nov. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!