Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek magamnak?

Milyen telefont vegyek magamnak?

Figyelt kérdés
50-80.000 Ft között gondolkodom. Szeretném hogy jó nagy telefon legyen, nagy kijelzővel, jó kamerákkal és persze erős legyen mert elég kétbalkezes vagyok. A belső memória is jó ha nagy. Samsungot nem valószínű hogy veszek mert régóta ilyenek vannak és unom. Hosszú távra veszem mert nem veszek minden évben újat. Egy kaki samsung galaxy j1 van most de fagy és egy sz*r az egész (bár ezt 30.000-ért vettem) Milyen ötleteitek vannak? Persze nem neten fogom és majd az üzletben is elmondom mit szeretnék de jó lenne ha lenne néhány konkrét ötletem. Köszi az ötleteket és a hasznos válaszokat.

2016. nov. 19. 09:24
 1/6 anonim válasza:
samsungokat én sem csiptem eddig. sony párti vagyok.most mégis egy samsung a5 van.teljesen meg vagyok vele elégedve.
2016. nov. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

Samsung Galaxy J5? Tudom, hogy nem szeretnél Samsungot, de szerintem ez teljesen megfelelne. 13.25 cm-es kijelző, 13 megapixeles hátlapi kamera, 16 gb RAM (habár kb csak 10-et tudsz kihasználni) és 70.000 forint.


Ha szánnál egy Samsungra 100.000 forintot, akkor én az A5-öt ajánlom (ahogy az előző válaszoló). Hihetetlen jó teló. Adataiban megegyezik a J5-tel, de a kamerája állítólag klasszisokkal jobb.


Huawei p9 Lite. Az is ugyanolyan, mint az A5 vagy a J5, viszont 8 megapixel az előlapi kamerája. 80-85ezer forint.

Az A5 és a p9 Lite annyiban jobb a J5-nél, hogy van benne ujjlenyomat olvasó, ami szerintem nagyon hasznos, és általában 10-ből 9 alkalommal érzékeli is az ujjlenyomatot.

Szerintem ez a 3 teló, ami nagyon király.

Habár én még mindig a Huawei és a Samsung között vacillálok.

2016. nov. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 meszike91 ***** válasza:
100%

2. Mármint 16 giga ROM? Ram az max 2-3 giga van benne.


Én ezt javaslom: [link]

2016. nov. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2016. nov. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsi. Félrebeszélek :D
2016. nov. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Boltban nem nagyon kapsz olyan telefont, ami ezen szempontok alapján megérné
2016. nov. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!