Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért lassul be mindenkinek a...

Miért lassul be mindenkinek a telefonja?

Figyelt kérdés

Munkában a fönök személyi asszisztense kapott egy céges J3 (2016) samsungot és elkezdi, hogy kellett már egy új telefon, mert a régi telója lassu volt. (galaxy s4)


LOL hát én meghaltam ezen :D (gy.k. galaxy s4 még mai napig olyan gyors, mint egy 70-80 ezres teló, j3 meg 35-40 ezer forintba kerül és feleannyit se ér)


Érdekes nekem sosem lassul a telefonom, pedig 2 éves, sosem törik össze, pedig nem vagyok kocka, hogy állandoan bütyköljem a szoftvert és ugyanugy használok közösségi appokat, mint más...


Akkor nekem miért nem lassú? Nekem miért nem törik össze?


És igaz ez a PC-kre is, nekem miért nem kell "újraraknom a gépem már, mert lassú?"?


Most akkor az Windows meg az Android érzékeli ha a felhasználó digitális analfabéta és csak nyomkodja amit elédob a szoftver? (amivel mások zsebét tömi egyébként, de most ebbe nem kezdek bele)


Munkában van itt ezen az osztályon 3 TÖK UGYANOLYAN GÉP, amin UGYANAZOKKAL a szoftverekkel dolgozunk, akkor miért kell az enyémen csak 5mp-et várni mig betölt a program, másik gépen ez miért 20mp?


2016. nov. 22. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem vágom én sem, Xiaomi Redmi Note 2-őmnek egy év után semmi baja, haver Redmi 3 Proja meg fél év után szaggat mint a halál.

Aki meg S4-et J3-ra cserél annak annyi esze is van :D

2016. nov. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amíg a gyerek csak a vizet kóstolja meg, addig minden csodálatos. Aztán egyszer adsz neki kólát, és mindig azt fogja akarni inni.


Nekem az 1-es Galaxy Note 5 évet kibírt. És az utolsó évben való lassú működésre azt hittem, hogy teljesen normális. Addig, amíg nem fogtam a kezemben egy modern középkategóriás telefont. Aztán abban a pillanatban eszméltem rá, hogy ez a kettő ég és föld. Az a kis alsó középkategóriás Huawei űrtechnikának tűnt a már fényét vesztett 5 éves felsőkategóriás telefonhoz képest. Akkor döntöttem úgy, hogy eladom szeretett Notemat, de mivel nagyon szerettem, az utánpótlás is egy felsőkategóriás Samsung lett.


Ha nem vagy technikai b*z*i, akkor nem fog zavarni, ha picit lassú a készüléked. De ha picit belelátsz a dologba, és érdekel is, akkor kiváncsi vagy, hogy mit tud pl egy jóval erősebb processzor a jelenleginél. Érdekel. Szeretnéd megtudni. Vágysz rá. Ha teheted, megveszed.


Ez az én véleményem.

Üdv :)

2016. dec. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!