Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz fiúk és lányok miért...

Kamasz fiúk és lányok miért jó az ha mindenkinek okos telefonja van és miért kell lenézni akinek nincs? Csak azért használjátok, hogy lehessen vele az órát zavarni?

Figyelt kérdés
Jó tudom, hogy felnőtteknek is van már. Én nem nem vagyok trendi gyerek sajnos vagy szerencsére.
2014. dec. 19. 13:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is okos telefonom van, elég komoly, és nem villogok vele, és nem nézem le azokat akiknek nincs ilyen.. Van aki megteheti és van aki nem. (Hozzáteszem, saját pénzből vettem.)
2014. dec. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

"Csak azért használjátok, hogy lehessen vele az órát zavarni?"

nem.engem pl nem érdekel,ki hogy telefonozik órán.én sosem szoktam,annak ellenére,hogy nekem is ilyen készülékem van.

azonban eléggé kihasználom,mert nagyon ritkán kerülök gépközelbe,de a telefonom segítségével bármikor bármit meg tudok nézni a neten.emellett sok hasznos alkalmazás is van,mint például a buszmenetrendek.

soha nem nézném le azt,akinek nincs ilyenje.a telefon csak egy tárgy,ettől szerintem senki nem lesz se több,se kevesebb.csupán egy használati cikk,pár évig jó,utána lecseréljük.

2014. dec. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én sem szoktam lenézni azt,akinek nincsen.Tudom,hogy nem egy olcsó mulatság,bár általában azért mindenkinek van rá valahonnan,valahogyan kerete.(Hozzátenném,hogy szerintem sokszor ők menőznek vele,hogy én még ezt is megtehetem.)Sok hasznos dologra alkalmas,nem csak arra,hogy elüsd vele az időt a tanórákon.Én is sokszor használom,mert a családunkban csak egy laptop van és azon sokszor anya dolgozik,vagy netezik.
2014. dec. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetem milyen szívfájdalomból általánosítasz? Te a 100ból 20 gyereket jellemeztél a kérdésedben.Amúgy.

Sajnálom,hogy nem teheted meg,hogy okos telefonod legyen,de nem csak órák zavarására jó,(sőt nálunk órán senki sem használja,illetve nem ismerek olyat aki lenézi azt akinek nincs okos telefonja)Nem járkálok laptoppal a nyakamban és elég későn érek haza,így számomra praktikus az okos telefon mobilnettel mert így tudom tartani a kapcsolatot a külföldi barátnőmmel,illetve a külföldön dolgozó édesapámmal.(Hiszen egy sms elég drága külföldre meg a hívás is...)Illetve estig tudnám még sorolni a jó dolgokat benne. Mikor egy éve tönkrement a régi okos telefonom,akkor fél évig egy sima csak hívásra és sms-re képes telefonom volt,nincs azzal se bajom,csak számomra praktikusabb az okos telefon. Az árra nem feltétlen lehet hivatkozni mert az a telefonom ami csak hívni és smst írni tudott (se wifi se mobilnet,java telefon) 30 ezer forint volt,DE a mostani okos telefonom (hűség meg minden nélkül,teljes egyszer fizetős áron) az ace 2 telefon 34 ezer volt. Így szerintem az a négy ezer nem oszt nem szoroz...

Ne általánosíts kérlek.Ha ennyire szeretnél te is okos telefont,te is megtudsz érte dolgozni,nagyon sokan-én is-saját megkeresett pénzből vették/veszik a telefonjukat,NEM azért,hogy órát zavarjunk vele:DDDKöszönöm szépen,én órán alszom nincs időm telefonozni.Ne haragudj de undorító dolognak tartom a lekezelő általánosításodat,pusztán azért mert te neked nincs okos telefonod. Sajnálom ha olyan ratyi emberek vesznek téged körül,hogy emiatt lenéznek DE SEMMI lenéznivaló nincs abban,ha valakinek nincs okos telefonja. Igény kérdése,hogy kinek van rá szüksége.Mert sok dologban hasznos,iskolával kapcsolatban is.

2014. dec. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket a lekezelő, általánosító kérdéseket vajon ugyanaz az ember írja ki, vagy mindig más?


Nekem jelenleg szervizben van az Androidos telefonom, ezért most valami gombos izém van, amit utálok... De nem azért, mert "nem tudok vele menőzni", meg "az órát szeretném zavarni". Hanem, mert későn érek haza, azért nem nagyon tudok beszélgetni a nem a suliba járó ismerőseimmel, hiányzik a Viber, amivel anyummal szoktam beszélni, a buszmenetrendet se tudom megnézni, és olyan szörnyű bűnös dolgok is hiányoznak, mint a játékok, meg az Instagram. Nem azt mondom, hogy nem tudok élni nélkülük, de ha már van rá lehetőségem (jelenleg nincs), akkor használom és élvezem. De januártól fogok menni dolgozni suli után, hogy tudjak venni magamnak egy normális telefont. Ha irigy vagy, te is nyugodtan elmehetsz dolgozni, hogy legyen rá pénzed.

2014. dec. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem értelmeztétek jól a kiposztolt kérdésemet. Pont azt írom, hogy nincs szükségem ilyen telefonra, mert nem tetszik és trendi gyerek sem szeretnék lenni és ezért nem kellene engem lenézni.
2014. dec. 19. 19:31
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem nézünk le azért, mert nincs okostelefonod, pont hogy te vagy az, aki lenézi azokat, akiknek ilyenük van. Attól nem leszel "trenid gyerek", mert androidos telód van... (a trendi gyerek ebben a szövegkörnyezetben egy bántó szó akar lenni)
2014. dec. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Imádom az ilyen világfájdalmas embereket akik azt hiszik mindig ők a sértettek és körülöttük forog a világ.

Elmondom senkit se izgat,hogy neked most van-e ilyen telód vagy nincs. Inkább te élvezed,hogy valamivel különc tudsz lenni.


Azt meg,hogy miért jó egy ilyen telefon már leírták előttem a többiek. Hasznos és megkönnyíti a mindennapokat. Meg lehet lenni nélküle,de ha már van jó kihasználna az álata nyújtott kényelmesebb lehetőségeket. Gondolok itt főleg a gyors tájékozódásra (menetrend,telefonszámok,gps stb).

2014. dec. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs szükséged rá,akkor miért süt le az irigykedés és a lenézés a kérdésedből? Az okos telefon nem trendiség,hanem luxuscikk,ami mint már az előttem lévő elmondta,megkönnyíti a mindennapokat.

Azt kéred mi ne nézzünk le téged,holott igazából az egész pici történetben mindvégig a te mondataidból süt a lenézés,mi tényeket és lehetőségeket közöltünk csak,illetve elmondtuk,hogy SENKIT nem érdekel kinek milyen a telefonja SEMMI nem függ ettől,egyéni IGÉNY kell-e vagy sem.

De te nem értetted meg.Ez már nem a mi hibánk.

2014. dec. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem nincs, és őszintén, eddig minden "hasznos alkalmazást" ki tudtam küszöbölni, szóval nem is lesz.
2014. dec. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!