Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonos értesítések probléma?

Telefonos értesítések probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy Huawei P8 Lite készülékem, az lenne vele a gondom, hogy nem kapok/nem időben kapok értesítést néhány alkalmazástól.

Páromnak Xperia Z5 Premium telefonja van, neki Facebookról, Gmailről, Jófogásról, játékokról azonnal pittyeg a telefonja, amikor jön egy email vagy értesítés. Nekem nem. Ez miért lehet? Lehet rajta valahogy változtatni? Például ha Jófogáson kapok egy emailt, azt nekem csak a Gmail jelzi, kb 40 perccel azután, miután a levelet megkaptam. Számomra ez elég zavaró, mert szoktam fontos üzeneteket várni, és jó lenne időben elolvasni őket. :/ A segítségeteket, válaszotokat előre is nagyon köszönöm!


2016. nov. 22. 18:31
 1/1 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy ez készülékfüggő lenne, inkább telítettség kérdése. Maga az üzenet késik, és nem az értesítés.
2016. nov. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!