Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb? Honor 8 vagy...

Melyik a jobb? Honor 8 vagy Huawei p9?

Figyelt kérdés
Ugye a Honor úgy 100 ezer körül mozog, a p9 pedig 80 körül, Tudom ,hogy hülyeség de Telekomnál láttam egy p9-et okosórával 80 ezer forintért. Megnéztem és az okosóra magában 20 ezer úgyhogy szerintem ez mondjuk nem is rossz ajánlat. Tudom hogy Honor néhány dologban jobb, de azért az ára nem valami olcsó, és apánál már az 50 ezer is soknak számít :/
2016. nov. 22. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, és? Most akkor ezért írjuk, hogy a p9 a jobb? nem értem az összefüggést a kérdésed és a leírás közt.
2016. nov. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az lenne a kérdés hogy így melyik éri meg jobban
2016. nov. 22. 20:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél okosórát is, akkor vedd meg így csomagban, így logikus.
2016. nov. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem te kevered a P9-et a P9 Lite-al.A P9 drágább a Honor 8-nál és többet is tud.
2016. nov. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) igen bocsi p9 lite
2016. nov. 23. 06:13
 6/6 anonim ***** válasza:

A 2 telefon közel sem 1 kategória, a Honor 8 egyértelműen sokkal jobb! Ezt amúgy az áruk is tükrözi, a Honor 110 ezer Ft legolcsóbban, viszont a P9 Lite-ot is már 65 ezerért megkapod kártyafüggetlenül, mindkettőt normális webshopból!

Konkrétan a Telekomos ajánlatokat nem néztem, de a P9 Lite-ot csak akkor vedd, ha mindenképp szükséged van okosórára is, na meg nem akarod felhúzni apukádat, egyébként a Honor 8 nem néhány dologban, hanem mindenben jobb!

2016. nov. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!