Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia z5 premium megéri az árát?

Xperia z5 premium megéri az árát?

Figyelt kérdés

Megéri megvenni?

Karácsonyig szerintetek mennyit fog még csökkenni az ára?

Illetve ti fekete vagy ezüst színben vennétek meg? :D



2016. nov. 23. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem éri meg.

Az árához képest gyenge.

Nagyon melegszik.

A kamera a híresztelések ellenére szar.

A 4k kijelző sem ér sokat, csak marketingfogás.

Menyid lenne telefonra?

2016. nov. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Max 140e Ft.

Igazából azért venném ezt elsősorban, mert most Z2-m van és meg vagyok vele teljesen elégedve. És igazából ennek tetszik a formája, kialakítása is.

2016. nov. 23. 13:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Te tudod, a te telefonod lesz. De a sony eléggé a béka segge alatt van mostanság...

Nekem egyik ismerősöm most karácsonykor vált z2ről, jelenleg a Honor 8 az esélyes nála. Neked is ezt tudom ajánlani. Esetleg a huawei p9, oneplus 3 még jó lehet.

2016. nov. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagy Sony rajongóként én azt mondom,hogy most nem éri meg tőlük venni.

A Z1 és a Z1 Compact óta alig tudtak kihozni valami ütőset,az anyagminőség gyatrább,a hardver régebbi és gyengébb mint a mostani csúcs,egyre kevesebb a vízálló,gyatra képeket készít a jó szenzorok ellenére,és még lehetne sorolni.


Én terveztem Z5 Premiumot,de mikor utánanéztem és rájöttem hogy 100 ezerért Snapi 820-as Xiaomi Mi5-t kapok a Snapi 810 helyett,valamint 125ért Mi5s-t Snapi 821-el,Sony IMX378-as szenzorral meg 4GB/128GB tárhellyel,QC3.0-al,akkor letettem a Sonyról.

2016. nov. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!