Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megérné lecserélni...

Szerintetek megérné lecserélni a telefonom?

Figyelt kérdés

Lumia 735-öm van. Jövő áprilisban fog lejárni a részlet(azt hiszem 22 hónapra írtam alá a szerződést).

Igazából nincs bajom vele. Max annyi, hogy alig van rá értelmes alkalmazás, és ami van, az se ér semmit. Pl a FB nem frissít és órákkal-napokkal régebbi posztokat mutat és azokból is minden 20. jelenik csak meg.

Régebben azért esett erre a választásom, mert előtte androidos telefonom volt, de az fél év után szinte kuka lett, úgy hogy igazából semmi extrát nem használok csak netezés, fényképezés, kis játék, telefonálás ilyenek.


Mostanában meg elkezdtem szemezgetni ezekkel a kínai telefonokkal(pl Xiaomi, HTC, Huawei) és teljes mértékben meggyőztek.

Csak azért vagyok bizonytalan, hogy effektíve van egy jó telefonom, de ugyanakkor rossz, hogy nincs rá semmi alkalmazás. Meg a lumiáknak nem nagyon van jövője ahogy látom. Nincs rá frissítés sem.


2016. nov. 25. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg magadtól, megérdemled-e vagy sem.

Bár azzal a lendülettel, ahogyan kiírtad a kérdésedewt azt is megkérdezhetnéd, s...fej vagy-e, vagy sem.

Kidobnál valamit szerencsétlen csak azért, mert van újabb???????????

Melyik szakmunkásba jártál?

2016. nov. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Dolgozom éve és főiskolára járok. Szóval ezt buktad.
2016. nov. 25. 20:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Cseréld el valakivel akinek ilyen kell.
2016. nov. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!