Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elvesztett telefont hogy...

Elvesztett telefont hogy lehet megtalalni?

Figyelt kérdés
Munkahelyen elvesztettem a telefonom, nem talalom, kicsorog, de nem hallom. 100%, hogy ott hasznaltam utoljara es meg mielott elmentem rajottem, hogy nincs nalam es nem talalom. Nos internetre nem kapcsolodtam, tehat nem tudom a googlet hasznalni, hogy megtalaljam. Nincs valami lehetoseg arra, hogy igy tavolsagbol bekapcsoljam az internetet rajta? Valami alkalmazas, vagy barmi. Egyszeruen nem tudom, hogy hogy talalhatnam meg. Egyebkent kicsorog, de nem hallok semmit..

2016. nov. 25. 20:18
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyebkent S7 Edge
2016. nov. 25. 20:19
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy 2x irtam a csorgetesrol, csak olyan gyorsan irtam amilyen gyorsan csak tudtam, nem ovlastam at.
2016. nov. 25. 20:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha internet nincs kapcsolva rajta akkor bukó. Én ezért használom a Cerberus programot minden telómon.
2016. nov. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Karácsonyi fokhagymát kell rá tenni és meglesz.
2016. nov. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azert irom ki a kerdest, mert lehet osszefogta valaki valamivel es eltunt. Csaladi vallalkozas, tehat termeszetesen nincs ki ellopja, csak egyszeruen nincs meg. IMEI szam esetleg segitene??
2016. nov. 25. 20:30
 6/9 A kérdező kommentje:
Tehat ha veletlenul bekerult valami zsakba amit feladtunk a postara, vagy valami, mert ott voltam kb 5 oran keresztul, tehat megeshetett, hogy ott kiesett..
2016. nov. 25. 20:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs net rajta, akkor nem lesz telefon se és pont. Bincs semmilyen filmekben látható, szuperhokuszpokusz, hogy meglegyen. Sajnálom..
2016. nov. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*nincs
2016. nov. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
OKE, Halaegnek mar tudom hol van... Beleesett az egyik zsakba, amit a munkatarsam feladott mert nem ellenerizte le mielott elkuldte.. Na mindegy, halaegnek itt "videken" angliaban egybol informalt a Royal Mail, hogy talaltak egy telefon :) Most annyira halas vagyok, es koszonom a valaszokat.
2016. nov. 25. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!