Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi 3s prime készülék...

Xiaomi Redmi 3s prime készüléket vásárolnék az eustocktól, de elég sok helyen olvasok rom problémáról. Mennyire valósak ezek a dolgok? Nyilván nagyon jó áron van a telefon, de ha macerás vele, inkább hanyagolnám.

Figyelt kérdés

2016. nov. 25. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

" de elég sok helyen olvasok rom problémáról. Mennyire valósak ezek a dolgok?"


És hol olvastál ilyeneket?

2016. nov. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Itt a gyakori kérdéseken...
2016. nov. 26. 10:19
 3/10 anonim ***** válasza:

Az internetben az a "szép", hogy tele van baromságokkal meg hülyékkel. :( És valamiért a gyk pont az ilyenek gyűjtőhelye lett, akik le is írják a hülyeségeiket. :( Mondjuk nem tudom, hogy miből tartana egy releváns oldalt találni mondjuk a gúglí segítségével. Ja, hogy semmibe csak nem egy ilyen igénytelen oldalon kéne érdeklődni.


[link]

2016. nov. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én már itt elég sok kérdésemre kaptam értelmes választ, szóval én nem csalódtam ebben az oldalban. Akkor érdemes véleményed szerinte redmi 3s készüléket vásárolni 54000Ft-ért?
2016. nov. 26. 18:21
 5/10 A kérdező kommentje:
Hja, a mobilarénás értékelést már olvastam, s tudom hogy ott nem említik, de ettől függetlenül nyilván nem szórakozásból tettél fel a kérdéseket a telónak a rom-jával kapcsoaltban...
2016. nov. 26. 18:22
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha ismered az arénát ami egy szakmai oldal, akkor miért nem ott kérsz szakmai tanácsot egy szakmai kérdésben?

Én elfogult vagyok a xiaomival, így nem válaszolok. ;)

2016. nov. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De akkor te ezzel kapcsolatban nem tapasztaltál semmit?
2016. nov. 27. 13:27
 8/10 A kérdező kommentje:
Vagy hol tudok ott esetleg bárkitől is kérdezni?
2016. nov. 27. 13:28
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem hinném,hogy rajtad sokat segítene mert a kiszemelt készülékkel kapcsolatos infókat sem vagy képes megtalálni.

Ettől függetlenül itt nézz körül,ha még aktuális a dolog.


[link]


Természetesen regisztrálni kell,valamint van tudás tár,gyakori kérdések stb.

Külön foglalkoznak minden készülékkel.

(lényegi infót nem írok mert nekem redmi 1s van)

2016. dec. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. dec. 3. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!