Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont keresek, milyet vegyek?

Telefont keresek, milyet vegyek?

Figyelt kérdés
Új telefont szeretnék venni. A márka, vagy a sznob szempont nem érdekel. Ami fontos. Legalább 32GB. 5 coll legyen a kijelző. 4G-t tudja. Mobilnet menjen rajta (Telenoros). Aksi azért bírja. Processzor is legyen normális, hogy ne fagyjon, ne akadjon egy alkalmazásnál, videónál. És lehetőleg az ára se legye nagyon húzós.

2016. nov. 28. 15:26
 1/9 BM-Striker ***** válasza:
100%

Xiaomi Redmi 3s Prime

[link]


Ez a te igényeidet 100%-osan kielégíti.

2016. nov. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 meszike91 ***** válasza:

Árat nem írtál. A nélkül nehéz bármit is ajánlani, mert simán lehet hogy drága neked.


A fent írt xiaomi nem rossz.

2016. nov. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ár nélkül mondhatom, hogy vegyél iphone 7-et ez is teljesit mindent (talán a kijelző nem 5 hanem 4,7). De ez nem olcsó.
2016. nov. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha egy kicsit is értesz hozzá akkor ezt nézd meg, lehet hogy jó neked. De ha valamire használni akarod , akkor nem ragadsz le 5"-nál. Az a fél coll már nem sok.

[link]

2016. nov. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 BM-Striker ***** válasza:

Esetleg ezek magasabb áron:

[link]

[link]

[link]

[link]



#3


Az hogy "legalább 33gb" és "az ára se legyen nagyon húzós" egyből kizárja az iPhone-kat a 32gb-os 5s és talán a 64gb-os SE kivételével.

2016. nov. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mégis mennyi a maximum keret? Ez is fontos tényező!
2016. nov. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

100 körül akarok.

Ki tudnám fizetni az ihponet is. De nekem nem kell. Nekem nem státusz szibólum. Nem érdekelnek a telefonok mint márkák. Csak azért mert megrágcsált alma van rajta nem fizetek 100-al többet valamiért.

2016. nov. 29. 12:08
 8/9 anonim ***** válasza:

Xiaomi Redmi 3s Prime.


És mivel a telefon csak 55ezer forint eustockon ezért a többi pénzt elutalhatnád nekem ezért a jó kis tippért. Hova küldhetem a számot? (Hülyülök :DDD)

2016. nov. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vernee Apollo Lite:

69.900 Ft (Eustock) - [link]

78990 Ft (Andoidmobilmarket) - [link]

2016. nov. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!