Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kb.4 évre keresek új telefont,...

Kb.4 évre keresek új telefont, mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

100.000 Ft-ot tudnék költeni új telefonra, de persze örülnék, ha minél olcsóbb lenne.

Telefonálásra, netezésre, fényképezésre és néhány alkalmazás futtatására használnám (FB, Messenger, Pinterest stb.). És szeretném, ha az egyetem alatt már nem kellene másik telefont keresnem.


Legnagyobb kiszemeltem a BlackBerry Passport, de félek, hogy azon milyen minőségben fut pl. a facebook és a fb messenger.


A BB mellett az iPhone készülékekről hallottam, hogy viszonylag jól bírják, de az én szememben nem érnek annyit, mint amennyibe kerülnek.


Egyéb alternatíva? Az androidért nem vagyok oda, de kímélem majd, amennyire csak lehet, hogy hosszú távon is megbízható maradjon. Sony Xperia M5 pl. jó telefon?


Örülnék, ha Ti tudnátok ajánlani valamit, mert én kifogytam az ötletből. Köszönöm szépen előre is! :)


2016. aug. 21. 16:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha hosszu idore kell akk nexus 5x
2016. aug. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)


Az LG Nexus 5x ennyire jól bírja? Van olyan megbízható, mint a BB Passport?

2016. aug. 21. 17:17
 3/11 anonim ***** válasza:

Keress ennyiért egy használt iPhone 6 vagy 6s-t. Az még 4 év múlva is megkapja majd a legújabb frissítéseket. :) Lehet ennyiért már bőven jókat találni és 105-ért vettem barátnőmnek az 5s-t még két évvel ezelőtt és mai napig a legújabb frissítésekkel tökéletes. :)

Androidot ennyi időre nem érdemes venni, nem fogja bírni, nagyon gyorsan elavul és nem kap megfelelő frissítéseket, laggolni fog ezerrel... én is ilyen helyzetben voltam... anno a csúcs Galaxy S2-őt vettem meg és 1,5 év múlva már szinte használhatatlan volt sajnos... :(

Átpártoltam iOS-re amit azóta is tökéletesen használok, az 5s-t cseréltem le egy hónapja 6s-re, pedig még az 5s-nek sem lett volna semmi ami megakasztja... :)

2016. aug. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tanácsot! :)

A BB Passporton sem android van, és elvileg az is megbízható. Arról mik a vélemények? :)

2016. aug. 21. 19:52
 5/11 anonim ***** válasza:

A BB is ilyen fél lábbal a sírban kategória már, én nem fektetnék bele 4 évre.


Vagy teszel még hozzá, és iPhone SE, ha elég a kis méret, mert az tuti hogy még sok évig jó lesz azzal a hardverrel, vagy használt 6, esetleg használt 6S, bár az még használtan is inkább 150 mint 100.


Vagy a Nexus 5X, ami ugyan android, de a Nexusok elég sokáig kapnak frissítéseket.

2016. aug. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Mert ha a BB rendszere nem fejlődik, akkor nem fog működni a telefon? Vagy belassul, lefagy, ilyesmi problémák várhatóak?


Az iPhone SE is jónak tűnik, de azért nem vagyok odáig érte. :D Viszont ha a Passport tényleg rossz döntés, akkor android helyett inkább ebbe az irányba kellene mozdulnom, azt hiszem.

2016. aug. 21. 23:21
 7/11 anonim ***** válasza:
Nexus 5x.
2016. aug. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nexus 5x,Huawei P8,Xperia Z1,Z4 , Galaxy Note 5-6,Iphone 5-5c. én ezeket ajánlanám :)
2016. aug. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az újabb válaszokat is! :)


A Nexus 5x még talán tetszik is, de csak 2GB RAM van rajta. Ez éppen hosszú távon nem okoz majd lassulást vagy egyéb gondokat?

2016. aug. 22. 21:02
 10/11 A kérdező kommentje:

Na jó, valószínűleg maradok a Passport mellett, egyszerűen nem találok olyat, ami hasonlóan tetszene. :)


De ha valahol lehetőségem lesz, megnézem és kipróbálom az általatok felsoroltakat is! :D És köszönöm az ötleteket, tanácsokat! :)

2016. aug. 22. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!