Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s plus hol éri meg venni?

Iphone 6s plus hol éri meg venni?

Figyelt kérdés

Néztem mobilboltokban, de 220 fölött kezdődnek, webshopokban pedig 170 körül vannak..

Webshopban szeretném megvenni, de nagyon remélem nem hamisítvány, és azért ennyire olcsó..

Mi a véleményetek?


2016. nov. 28. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
bárhol is veszed, az a lényeg, hogy gyári garancia legyen rajta (és attól a naptól amitől megvetted) akkor viheted hivatalos szervizbe, ha veszed hívd fel az apple-t (ingyenes) és kérdezz rá, hogy "az-e ami"
2016. nov. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem vennék zsábkamacskát.....az enyémet az iStyle--ban vettem, lehet hogy drágább, de legalább nincs kockázat, átverés.
2016. nov. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Sehol nem érdemes ilyen telefont venni, mert a Samsung Galaxy Note 3 egy kategóriával jobb nála, és körülbelül 100000 forinttal olcsóbb.
2016. nov. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a kérdéshez: iStilye-ban érdemes venni.
2016. nov. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!