Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek ha iphone6-om...

Mit tegyek ha iphone6-om beleesett a wc-be?

Figyelt kérdés
Alapból bevolt törve, félek hogy így könnyebben roncsolódott..Miután kivettem, 13 ról 4 százalékra merült, addig működött, utána lemerülve vettem ki a zsebemből. Otthon 2órával később feltettem töltőpre és megpróbáltam bekapcsolni, ettőllehet komolyabb baja? Ugye nem csesztem szét ezzel az aksit? Most rizsbe tettem és imádkozom lol

2016. nov. 28. 13:24
 1/10 Wadmalac ***** válasza:
Állatira meglepődnék,ha szerviz nélkül hibátlan maradna.
2016. nov. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

:D aztán minek tetted rizsbe?( ne válaszolj)


Vidd el olyan helyre ahol láttak már ilyet. Minél tovább húzód annál jobban dolgozik a korrózió

2016. nov. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
És szerinted a rizs mit fog vele csinálni? :) Belemászik a telefonba és kiszürcsöli a vizet(egyebet). Legjobb esetben is buktad a garanciát, szóval bármikor bármi baja lesz a későbbiekben (függetlenül ettől az esettől) a szervíz mondhatja azt, hogy bocs, el van szineződve az indikátor, nincs gari.
2016. nov. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Magyarázza nekem el valaki, hogy a WC-re mi a búbánatos nyuszibogyónak kell telefont vinni?
2016. nov. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A hivatalos oldalon írták, hogy rizsbe, esetleg sylical nem tuom hogy hívják ilyen nedvszívó tasik közé rakva van esély.. igen ezt jó hogy mondod minél előbb kéne..Nem otthon voltam, és sosem rakom farzsebbe, ezért sem figyeltem rá namindegy:(
2016. nov. 28. 13:57
 6/10 Wadmalac ***** válasza:
A silica gél vagy a rizs az elsősegély, a végleges megoldás viszont a mielőbbi szerviz.
2016. nov. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Gyufa szállal , fül tisztitóval takaritsd le a csokit róla. Aztán Vegyél iPhone 7-et.
2016. nov. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha már WC-be ment, akkor sz@rd le!

Na jó - vidd szervizbe a telefonodat. Ennyi.

2016. nov. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Komolyan hogy lehet valaki olyan hülye hogy vizbe esett elektromos készüléket bekapcsol ahelyet hogy kikapcsolva megvárja amig megszárad???
2016. nov. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
(Majdnem)mindenkinek köszönöm, pontoztam! Utolsó pedig gyere vissza ha értelmes hozzászólásod is van, kösz. A telefon működik btw, aksit cserélek benne majd.
2016. dec. 4. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!