Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S6 Edge vs...

Ndm kérdése:

Samsung Galaxy S6 Edge vs iPhone 6 S?

Figyelt kérdés

Pros. and cons? Samsungból 32 gb-osat, iphoneból 16 gb-osat venném..

Szerintetek melyiket vegyem, melyik érné meg jobban?

Évek óta Samsungos vagyok, ezért húzódok annyira az S6 edge felé, viszont tudom, hogy az iPhone-nak elég az a hardver, ami van, és k..va jól néz ki.. csak a képernyőfelbontás meg a kamerahátrány az iPhone részéről az, ami meggondolkoztat.

Szerintetek?



2016. nov. 28. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
iPhone 6S. Csak az S7 közelíti meg a 6S-t, az S6 inkább az iPhone 6 szintjén van. Nézz sebesség összehasonlító videókat.
2016. nov. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az S6 Edge kissé egyedibb kinézetre. Továbbá tudja ugyanazt, mint a 6S. Ezen kívül ami jobb, az a kamerája, üzemideje, kijelzője. És ha megszoktad a Touchwiz kezelőfelületet, körülményes lesz IOS-ra átszokni. Sok hasznos apróságot tud a Samsung, amit az iPhone nem. Csak hogy egy példát említsek: Home gomb 2x klikk, és már benne is vagy a kamerába. Vagy ha hívni akarsz valakit, csak megkeresed névjegyzékbe, elhzod jobbra az ujjad, és már hívod is. Balra meg üzenetet küldsz neki. Apróság, de megkönnyíti az életed. Vagy ha 3x megnyomod a Home gombot, a kép összezsugorodik akkorára, hogy ideális legyen egy kézzel is használni. Még egy apró plusz, hogy a vissza gomb állandóan ugyanott van, elérhető helyen. Az se hátrány, hogy bármilyen készülékre át tudsz küldeni tartalmat bluetoothon keresztül. És nagyobb a tárhelye.


Az iPhone csak a támogatottság miatt jobb. Legalábbis ezt mondják. De használtam még 2016-ban is Galaxy S3-mat, amin probléma nélkül futott minden. Én az Edge mellett teszem le a voksom. De rajtad ál. Azért az iPhone se olyan rossz, na. Csak szerintem többet tud a Samsung. A pulzusmérőről, vagy a stresszmérőről, esetleg az infrafényről nem is beszéltem.

2016. nov. 29. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

azért az ájfón 6s-nél is elég kényelmes, hogy megnyomod a kamerát hosszan és anélkül kiválaszthatod, hogy fotozni, videozni, selfizni stb. akarsz-e. zárt képernyőnél meg ha oldalra húzod, hopp bent vagy a kamera app-ban.

blutin keresztül is bármit át lehet küldeni másik készülékre zenén kívül. no, mert azt nem lehet.

sz'al mindkét telefonnak vannak jó "tulajdonságai", ennek ellenére azt mondom, ha ájfónból 16gb-t vennél, akkor inkább a samut válaszd. 16gb szerintem nagyon kevés, hiába a felhő meg ilyen szarságok

2016. nov. 29. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Almát a robottal (és ez nem irónia).

Ha tisztában vagy mindkét OS és mobiltelefon előnyeivel és hátrányávaival, akkor dönts. Nem hiába: próbáld ki mind a kettőt. Az viszont előre leszögezem, hogy a 16 GB háttérhely kevés és ezt Apple fantól hallom, vagyis ez nem fika (azzal hamar elfogy a tárhely, hogy fotózól). Azért az Apple is lépett és már megszűntették a 16 GB-os modellek gyártását, az iPhone 7 megjelenésével együtt (ez pozitív lépés tőlük).

2016. nov. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Samsuuuung. Iphone 6s-em van, fél évet sírtam érte, várom már, hogy saját bevételem legyen és lecserélhessem. Valami borzalmas. A home-gomb lenyomását van hogy nem érzékeli, lassú, wi-fin alig tölt be, csak mobilneten, minden egyes rendszerfrissítésnél szívbajt kapok, mert teljesen besötétedik a képernyő és van amikor be is csikozódik, csak 5 ujjlenyomatot lehet berakni, ami nagyon kevés(anyu, két legjobb barátnőm, barátom, én) ha telefonálok és lezárom a képernyőt lerakja a hívást, a kamera az esetek 90%-ban befeketedik és újra kell indítanom a telefont...És ez egy 3 hónapos darab. El sem merem mi lesz itt egy év múlva...
2016. nov. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
S7 nem fér bele? Mind2nél jobb
2016. nov. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5/ nekem is 6s-em van, de amiket írsz még sose tapasztaltam. a home gomb kimondottan gyorsan reagál, kamera soha nem fagyott le, soha nem volt újraindítva azon kívül, hogy frissítésnél újraindul. olyankor miért ne lenne fekete a képernyő? kikapcsol a telefon, majd be.

csíkokat szintén nem láttam egyszer se. ujjlenyomatot meg nem a fél várostól szokás venni, talán azért van csak 5 lehetőség :) a wifi tényleg elég gyér.

ha mindaz igaz, amit leírtál már rég vissza kellett volna vinned oda, ahol vetted, hogy tessék vagy megjavítani,vagy cserélni.

ennek ellenére, ha a kérdező samut akar, azt is tudom ajánlani. főleg, hogy az 32gb lenne. a 16gb nagyon kevés!

2016. nov. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!