Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 7 32gb vagy Samsung...

IPhone 7 32gb vagy Samsung galaxy s7 edge?

Figyelt kérdés
Melyiket éri meg jobban megvenni és miért?

2016. nov. 21. 17:20
 1/7 BM-Striker ***** válasza:
Mindkettő jó, próbáld ki melyik tetszik jobban.
2016. nov. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én az i7-re mennék, de nincs nagy külömbség.
2016. nov. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kicsit iOS felé jobba hajlik a szivem. Tehát ha nincs nagy különbség lehet hogy azt veszem.
2016. nov. 21. 18:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Jól teszed, igaz, hogy az S7-nek (szerintem) hajszálnyival jobb kamerája van, de a UI nagyon ronda...
2016. nov. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kamera nem izgat engem a hardver és a sebesség érdekel.
2016. nov. 21. 20:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha a sebesség érdekel akkor i7 hisz az a gyorsabb. (Bár tulajdonképpen elhanyagolható)

Ha más is akkor S7Edge

2016. nov. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos jó az iPhone 7, én személyes okokból az S7 Edget választanám. Egyébként valamiben az egyik, valamiben a másik a jobb, de én a Samsung Touchwiz kezelőfelületét jobban szeretem az IOS-nál (volt ez is, az is). Felhasználóbarátabbnak tűnik, és az iPhonnal ellentétben a Samsung kevésbé sugallja, hogy csak a presztízse miatt vetted a készüléket. Továbbá láttam itt olyan kommentet, hogy az S7 nem szép. Kinek hogy, nekem például tetszik. De ez ízlés kérdése.
2016. nov. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!