Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mindig így csinálják a Telekom...

Mindig így csinálják a Telekomnál?

Figyelt kérdés

Halihó!

Egy olyan egyszerű (és lehet, hogy mindenkinek tök jelentéktelen, csak számomra fontos) kérdésem lenne, hogy ha a Telekom üzletében, tehát T-pontban veszek készüléket, akkor azt mindenképp "szétberheli" nekem az értékesítő emberke? Csak mert ajándékba szánnám a készüléket és azt szeretném ha doboza is teljes gyári állapotában maradna, amikor majd átadásra kerül. Egyébként egy iPhoneról lenne szó és azon ugye még kívülről is fólia van és tényleg a lehető legeredetibb állapotban szeretném megőrizni, ezért érdekelne nagyon, hogy van e arra lehetőség, hogy ne piszkáljon bele az eladó?

Amikor honlapról veszem a készüléket, mindig bontatlanul jön, viszont egyszer vettem T-pontban és ott még a kártyát is belepakolták nekem, pedig egyáltalán nem kértem. >.< (Szívesen venném most is inkább honlapról, csak jelen esetben adminisztratív módosítások is szükségesek, amiket honlapon keresztül nem igazán tudnék elintézni, így kénytelen vagyok bemenni. :/ )

Bocsi, ha buta kérdésnek tűnik, de nem tudtam, hogy ennek hol lehetne utánajárni.

Köszönöm, ha valaki tud ebben segíteni. :)



2016. nov. 29. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
A szolgáltatót nehéz megkérdezni?
2016. nov. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Wow ez aztán hasznos volt... -.-" XD

Egyébként nem igazán akarnám őket ilyesmivel zaklatni, így inkább személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy mindenkinek kibontották-e az új készülék dobozát vagy ez csak opcionális és lehet kérni, hogy hagyják békén?

De ezek szerint hasznos választ is nehéz lehet írni. :/

2016. nov. 29. 16:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Ülsz ott az ügynökkel szemben, ő éppen bontja ki a telefont és te mit csinálsz? Megvárod amig szétszedi darabokra még a fülest is kipróbálja és a végén méltatlankodsz itt a gyakorin? Miért nem szóltál neki?
2016. nov. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én pedig sosem értettem az ilyen embereket akik csak kötekedni, kritizálni és kioktatni tudják a másikat, amikor az segítséget kér (mellesleg nem kérdeztem szerintem túl bonyolult dolgot, bár úgy tűnik, hogy mégis :/), ha már ez ennek az oldalnak a célja, de ezzel tuti újat mondtam nektek, szóval szívesen! ;)


Ha nem tetszik a kérdés, nem kell rá válaszolni, ennyi.


Utolsó: Mivel életemben először vásároltam akkor náluk személyesen telefont, szerinted mégis honnan a francból kellett volna tudnom, hogy ott mi a szokás?! Nyilván elfogadtam, hogy beleteszi a kártyát(nem mintha kérdezte volna, hogy beleteheti e vagy sem), mert nem tudtam, hogy ezt itt így kell csinálniuk vagy egyáltalán nem muszáj. Pontosan ezért tettem fel ezt a kérdést, de ahogy látom nem igazán jutott el a tudatotokig sajnos.


Na de hála az égnek már tárgytalan a dolog, mert sikerült megkérdeznem valakit aki nemrég vett ott telefont és érdekes, egyből arra válaszolt amit kérdeztem és nem pofázott mellé.. szerencsére vannak még rendes, segítőkész emberek.

2016. nov. 30. 00:41
 5/7 anonim válasza:
44%

Látom, már nem aktuális a kérdés, azért én még csak idepofátlankodom, hogy el ne veszítsd azért teljesen az emberiségbe vetett hitedet. :D xD


Kedves Kérdező! Ne aggódj, ha szólsz, hogy nem kéred, hogy bele tegyék neked a kártyát, akkor tudomásul veszik és nem fogják piszkálni. (tapasztalat)

Általában csak azért teszik bele helyszínen, hogy ott helyben ellenőrizzék a telefon működését, hogy minden rendben van vele, de természetesen nem kötelező, mert nyilván akadnak ilyen esetek, mint a tied is, amikor bontatlanul szeretnék látni a dobozt. Szóval simán megoldható, nyugi. ;)


Ezekkel meg ne foglalkozz, minden topicra jutnak ilyen alakok. Szard le őket..


További szép napot!

2016. nov. 30. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudod én egyszerű ember vagyok. Ha két pont között a legrövidebb út az egyenes, akkor minek kanyarogjak??

Felhívni a T-t és megkérdezni 5 perc. Kiírni egy kérdést amire nem kapsz választ órák alatt sem, és más is elmondja, hogy két pont között a legrövidebb út az egyenes aztán még te sértődsz meg ez megfizethetetlen. Minden másra ott a MasterCard 😂😂😂😂

2016. nov. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5: Köszi, végre valaki. :D XD


Utolsó: hát ha ha ez neked sértődésnek tűnik, igencsak benézted. XD Egyszerűen csak olyan stílusban fogok reagálni, ahogyan azt a válaszadók is teszik.

Megértem a te álláspontodat is, de ha most nekem pl így egyszerűbb (még ha ez annyira hihetetlennek is tűnik), vagy szimplán csak így próbáltam kideríteni, akkor az nem tudom, hogy másnak miért fáj vagy miért nem lehet normálisan válaszolni és nem nekiugrani az embernek.

Leírtam már: ha nem tetszik a kérdés, tovább kell menni. :)


Na de mint azt már írtam korábban, már abszolút nem számít, szóval téma lezárva. :D

~píísz~ XDDD

2016. nov. 30. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!