Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom megnezni, hogy...

Hogyan tudom megnezni, hogy van e a telefonomon mobilnet?

Figyelt kérdés

Nem arra gobdolok, hogy mennyit neteztem az egyenlegembol, hanem hogy egyaltalan van e a telefonomon mobilnet.


Egy 10 eves SIM kartyat hasznalok.

Akkor még nem hasznalt senki mobilnetet, ezert nem is vettem a SIM kartyamra akkor.

De azota a szolgaltatom lehet, hogy biztositott az ido mulasaval par mega ingyen netet, ezert is szeretnem megnezni, hogy nincs-e rajta.


Ez hogy lehetseges?


2016. nov. 29. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Helló,


Nem jellemző, hogy a szolgáltatók "csak úgy" adnak mobilnetet, de a legbiztosabb, ha megkérdezed őket, akár telefonon (1220: Telenor, 1230: Té, 1270: Vodafone).


Ezen kívül mindegyik szolgáltatónál tudsz felhasználói fiókot regisztrálni a honlapjukon (annál a szolgáltatónál, akié a SIM), és utána ott is tudsz csomagot váltani, infókat megnézni stb.


Ha tényleg olyan régi a SIMed, akkor érdemes bemenni az üzletbe és megkérdezni, hogy nem kellene-e kicserélni újabbra -- főleg ha mobilnetezni is szeretnél. Van pár olyan dolog, ami a régebbi SIMekben még nincs benne, de az újabbakba már beépítik. Itt arra kell gondolni, hogy nagyobb sebességet tud, hatékonyabban használja a hálózatot, ilyenek.

2016. nov. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ird be az APN-t és ha megg akkor van mobilneted. De vigyázz ha szerződéses vagy, meghúzhatnak több százezer forinttal.
2016. nov. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!