Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Magyar nyelvu telefonleiras,...

Magyar nyelvu telefonleiras, hasznalati utmutato, Vernee Thor telefonhoz, hol talalok?

Figyelt kérdés
Tobb kerdes is felmerult,amit nem tudok meg egyenlore a keszulekkel kapcsolatban.Koszi.

2016. nov. 30. 06:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Tedd fel azokat a kérdéseket.
2016. nov. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

[link]


verneem belee ezeknek az oldalukba, a szupport linkjük alatt egy szál rom letöltés van, se használati utasítás se gyakran ismételt kérdések, semmi.

mit lehet még elvárni tőlük? na nehogy készítenének neked magyar használatit.

2016. nov. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nehogy azt mondjátok,hogy nem googleztam, és itt is nézelődtem.


Pl. a telefon beállításokat nem találom.Rácsörögtem a férjemre, és nem írja ki a nevem,pedig neki kép,és külön dallam is van hozzámadva...:(


Lehet,furán hangzik, de az ébresztés funkció se volt meg.Au z órára hiába kattintottam, 3 ikon volt ott.Egy sima óra, amire kattintva,csak beállítások jöttek be,egy stopper, és egy homokóra ikon.


Később letöltöttem egy ébresztést a play áruházból, akkor megjelent.Már 4 ikon lett. Az alkalmazást letöröltem, és a 4. ikon ott maradt.

Eddig miért csak 3 volt?Nem hiszik el,pedig igaz...


Egyenlőre ennyi, de még van több minden.

2016. nov. 30. 08:19
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos fingom sincs mi lehet a telóddal, de van itt a gyakorin néhány vernee thor fenbój, akik beszólnak ha kell ha nem hogy a vernee thor jujjdejó, remélhetőleg fognak segíteni neked valami tanáccsal vagy linkkel a használatihoz.
2016. nov. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Telefon -> Jobbfelső sarok, három pont -> Beállítások -> Telefonos fiókok -> kiválasztod azt a SIM kártyát, amelyiken beakarod állítani -> További beállítások -> Hívóazonosító
2016. nov. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó,nagyon köszönöm a válaszod.Azt hiszem valahol már válaszoltad valakinek, ugye?El is olvastam, de akkor még nem tudtam értelmezni,mert nekem a telefonnál fent a 3 pontnál csak a szám keresés jött be.Most érdekes, ez is bejött..és sikerült!!!

Köszi,mégegyszer.


De én is ügyeskedtem,és megosztom,hátha valakit érdekel,mondjuk ezek pont nem voltak leírva,de találtam magyar nyelvű használati utasítást.


[link]

2016. nov. 30. 08:57
 7/7 A kérdező kommentje:

Amúgy tényleg nem rossz telefon,csak rá kell jönni a használatára.Én az ujjlenyomat érzékelőt sztem úgysem fogom használni,ezért azzal nem is foglalkozom.


Ami nekem fontos.Jó erős a hangszórója, és a hangereje,és tudom használni a kis állatfigurás mikró hangszórómat is...:)

A régi telefonomon alig hallottam a hívást,és a zenét, pedig max.on volt, nem ,nem vagyok gyengénhalló...:)


Gyors és jó a net,és szép fényképet készít.Nekem ennyi elég is.Nem csalódtam.

2016. nov. 30. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!