Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A5 2016 vagy...

Samsung Galaxy A5 2016 vagy Huawei P9 Lite?

Figyelt kérdés
Én Samsungot szeretnék, de hallottam, hogy a másik telefon jobb választás lenne, és ez egy kicsit elbizonytalanított. Véleményt kérhetnék? Lehetőleg mindkét telefonról. :)

2016. nov. 30. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:

A Samsungnál azt is megfizeted, hogy Samsung. Szóval drágább. De hasonló készülékek. Talán a kamerája picit jobb a Samsungnak.


Na meg a kezelőfelület is különböző. Míg a Huawei tiszta Androidot használ, addig a Samsung a saját Touchwiz névre hallgató módosított Androidot futtatja. Nekem például határozottan tetszik.


Mindkét telefon jó, én a Samsungot venném. Viszont akiknek még nem volt felső közép vagy felsőkategóriás Samsungjuk, azok mind a Huaweit fogják ajánlani.


Szóval rajtad ál. Mindkettő jó. Ha belefér, akkor Samsung. Ha nem, a Huaweibem sem fogsz csalódni.

2016. nov. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb ugyanaz, az elso valaszolot kijavitanam, a Huawei nem stock androidot, hanem EMUI-t hasznal, ami igencsak hasonlit az ios-re, en egy hete vettem egy P9 lite-ot, meg vagyok vele elegedve, szep kijelzo, gyors, zokkenomentes, es az akku is sokaig birja. Ha igazan erdekel, nezz videokat, talalsz egy csomot ahol a 2 telot osszehasonlitjak, mivel a 2 legjobb kozep kategorias keszulekrol beszelunk. Egyes dolgokban jobb a Huawei, mas dolgokban pedig a Samsung, viszont osszesitve kb ugyanaz, szoval tenleg csak rajtad mulik.
2016. nov. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, a Huawei-n se tiszta Android fut, hanem EMUI, ami ugyanúgy saját kezelőfelület, mint Samsungon a TouchWiz!

A 2 telefon nagyon hasonló tudású, amik lényeges különbségek köztük: a Samsung Exynos processzoros változatának valamivel gyorsabb a processzora, a Huawei-nek viszont mindenképp jobb a grafikus chip-je, nagyobb felbontású az előlapi kamerája, és kicsivel nagyobb az akksija is + a Samsung-nál a márkanevet is eléggé meg kell fizetni, arról már nem is beszélve, hogy a Huawei kicsivel fiatalabb típus, így valószínűleg tovább kap majd frissítést is, ami a Samsungokra amúgy is ritkán jellemző.

Én mindenképp a Huawei-t venném! Ráadásul nekem meg erről a márkáról van tapasztalatom, 2 éve ugyanúgy működik, mint újkorában, nagyon megbízható!

2016. nov. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2016. dec. 1. 15:36
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egy dolog miatt venném meg a Samsungot, mégpedig azért mert az ujjlenyomat olvasója az előlapon található, és én ezt a megoldást sokkal jobban preferálom mint a hátlapon található verziókat. Viszont ha a Szoftvert nézem, akkor már egyértelműen a Huawei mellet tenném le a voksomat. Izlések és pofonok.
2016. dec. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!