Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri ezt megvenni?

Szerintetek megéri ezt megvenni?

Figyelt kérdés
Egy 13 éves gyerek szülinapjára(vagyis Karácsonyra) akarok neki venni egy Samsung Galaxy J3-as telefont.. Szerintetek ez a telefon egy 13. éves lánynak megfelelő lenne,vagy ez a korosztály jobb telefonokat érdemel? (Most nincs semmilyen telefonja és mindennek ugyanúgy örülne,csak nem szeretném,ha 1 év múlva már elromolna)

2016. dec. 2. 07:46
 1/3 anonim ***** válasza:

A Samsung mindig túlárazza a J és az A telefonjait, de ettől függetlenül ugranak rá az emberek, mint a legyek.

Most számos más okostelefont lehet kapni, 50E Ft-ért, vagy azalatt - ugye jól sejtem, hogy 50.000 Ft-ot szeretnél maximum rászánni?

Most van az Extreme Digitalban leárazva a HTC Desire 630:

[link]

A többi üzletben, 65.0000 Ft felett lehet kapni.

Ezt a telefont lehet 6.0-ás Androidra frissíteni:

[link]

és bemásoltam neked az Android 7-re való frissítéssel kapcsolatos leírást: docs.google.com/document/d/1-K5yZipx_QrbggTFmGBpZnDAdwaTdpvkoveu0UY5Hf4/

Ez erről a weboldalról való: [link] - csak a rengeteg reklám (főleg a lábgomba, meg miegymás) engem is baromira zavar (nem a reklámmal van a gondom, hanem a minőségében, hogy ezeket a gusztustalanságokat kell megnézni hozzá).

Számtalan jobb telefon elérhető ebben az árban:

[link]

Innen is lehet nézni - még:

[link]

"ez a korosztály jobb telefonokat érdemel?"

Ilyen korosztály nincs, csak a tinik felvágnak azzal, amiért egy fillért nem adtak ki, hanem a szüleik vették meg. Nincs ellenemre ha a szülők vesznek telefont a gyerekeinek, csak ez nem az ő érdemük és nem mindenki tudja megbecsülni azt (és még mindig ott van, hogy ellopják, vagy elcseni tőle), vagyis azért óvatosan érdemes bánni vele.

2016. dec. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Csak azért gondolkodtam a Samsungon,mert gondoltam,hogy az egy megbizható márka,nem mertem másba erősen beleszökni,mert nem ismerem. Esetleg még Jó lehet a Huawei P8 Lite?
2016. dec. 2. 20:44
 3/3 anonim ***** válasza:
A P8 Lite is jó, de a Xiaomik között is nézz szét.
2016. dec. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!