Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Asus Zenfone Go milyen telefon...

Asus Zenfone Go milyen telefon? Megéri megvenni?

Figyelt kérdés

Ideje lenne lecserélni a mostani telefonomat, 40-50 ezer forint körül gondoltam telefont venni, úgy gondolom nekem megfelelne ez, de kíváncsi vagyok tapasztaltabbak véleményére is.


Mizu és hasonló márkájú telefont nem szeretnék venni, nincs vele jó tapasztalat.


Szóval itt a kiszemelt készülék:

[link]



2016. nov. 23. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez egy jó telefon. Nekem Zenfone 2 Laser van és nagyon szeretem. Gyors, nagyon szép képeket csinál és szép a kijelzője is. Szerintem vedd meg.
2016. nov. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Vernee Thor jobb.
2016. nov. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2016. nov. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2016. nov. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Valóban jobb, de nem igazán bízom ebben a márkában, idén alakult, nincs nagy múltja neki. Azért szerintem egy Asus nagyobb név, de cáfoljatok meg ha nem így van.
2016. nov. 23. 17:36
 6/7 anonim ***** válasza:
De van jövöje, ez az első mobiljuk, nekem is ilyen van és brutál jó amúgy is, de ennyi pénzért nagyon megéri, az Appolo meg mégjobb, a frissítéseket sem spórolják ki,nagyon megéri, csak a Thor az S7-et veri kb...
2016. nov. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért az elég erős túlzás, hogy a Verne Thor veri az S7-et. Tény és való, hogy az áráért egy nagyon jó telefon, néhány drágább típust is maga mögé tud utasítani, de az S7-től messze van.

Amúgy Xiaomi Redmi 3 és variánsai ami még jó ennyi pénzért, rendszeresen frissítik, jó az anyaghasználat, remek a rendszer, árához képest a hardver is jó és már jó ideje a piacon vannak.

2016. nov. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!