Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok 20...

Milyen telefont ajánlotok 20 forint alatt?

Figyelt kérdés

Karácsonyra megajándékoznám magam egy telefonnal. Egy huszasnál nem igazán akarok többet költeni. (Persze belefér, meg minden, de másra gyűjtök. :) )


Ilyen szempontok alapján szeretnék:

"Szögletesebb" alakja legyen.

Legalább 5 megapixeles hátlapi kamera (8-as jobb)

Bírja a 3-4órás YouTube videókat lemerülés nélkül.

Nagy belső tárhely (ami nem microSD-s), hogy ne zaklasson a helyhiány miatt, amikor nincs is rajta semmi.

Nagy és tiszta (részletes) kijelző.


Aki olyanokat írna, hogy menjek be egy Tesco-ba vagy egy Euronics-be és vegyek random egy telefont, annak üzenném, hogy a mostanimat így vettem két éve. Már akkor is egy alsókategóriás telefonnak számított, most meg pláne. Inkább hallgatok rátok, és olyat választok amivel másnak is pozitív tapasztalata van.



2016. dec. 2. 20:01
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

20e-ért akarsz ilyen szempontok alapján telefont???

Finoman fogalmazva is qrva nehéz lesz, ha nem lehetetlen.

Talán 8GB-ost fogsz kapni, de tiszta nagy felbontású szép kijelző az tuti nem lesz ebben az árszegmensben.

Használtan talán kapsz régi xiaomi redmi 1s-t mondjuk vagy valamelyik másik xiaomi modellt.


Itt nézegess még, de ezektől ne várj sokat. Sőt én senkinek sem ajánlanám ezeket :(

[link]

2016. dec. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

A kamera minőséget nem befolyásolja a megapixelek száma, ennyi pénzért ugyan olyan vacak lesz az 5 és a 8mpx-es kamera is.

A belső tárhely ilyen árban 8GB szokott lenni amiből kb. 5 szabadon felhasználható ami nem tudom neked mennyire sok, de szerintem manapság nem túlságosan az.

A részletes kijelző se nagyon fog megvalósulni ennyi pénzért, mert elég sok olyan telefon van amibe beletesznek egy hatalmas kijelzőt aztán kap egy 840x480-as felbontást ami nem túl sok.

2016. dec. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Vernee Thor-ra gyüjts. :)
2016. dec. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
2016. dec. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Álmodj királylány :D


Tegyél hozzá még ennyit és vegyél egy Vernee Thor -t.

2016. dec. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Ez tetszik. Szerintem meg is veszem. Csak akkor meg a gépről megy a pénz, mert arra gyűjtök. :C
2016. dec. 3. 10:29
 7/33 A kérdező kommentje:
Amúgy álmodni álmodhatok, de királylány nem lehetek. Fiú vagyok. Akkor meg ugye "Király vagyok!" :D
2016. dec. 3. 10:41
 8/33 A kérdező kommentje:
Öhm. Elég sokan panaszkodnak arra, hogy 1 hónap után megreped a kijelző... Ez így eléggé elkeserítő.
2016. dec. 3. 11:47
 9/33 anonim ***** válasza:
De ez nem igaz Gorilla Glass üveg borítja a kijelzőt.
2016. dec. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

Egy Gorilla Glass üveg ezt is simán kibírja:

[link]

2016. dec. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!