Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont szeretnék venni....

Telefont szeretnék venni. Tudnátok tanácsot adni? /Többi infó lent/

Figyelt kérdés

Na, tehát okos telefont szeretnék venni, és tanácsot szeretnék kérni tőletek.

Milyen okos telefont ajánlotok (Márka, modell).

És ha tudtok akkor saját tapasztalatot is írjatok.

Én azt hallottam, hogy mostanába menő lett a Lenovo.

Mi a véleményetek?



2016. dec. 3. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyit szánnál rá?
2016. dec. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az iPhone menő, nem a Lenovo.

Na jó lehet azt is menőnek nevezni, de akkor menő a Xiaomi is meg a Vernee Thor is, meg még jópár márka.

2016. dec. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha jó áron kell jó telefon, akkor Xiaomi, Huawei. Ez a két kínai márka megbízható, jó. Cubot, Oukitel, Meizu és hasonló kínai készülékeket kerülném. Ha csúcstelefon kell, akkor Galaxy S7, vagy Edge, esetleg iPhone 7 (attól függően, hogy milyen rendszer tetszik jobban, IOS, vagy Android. Én személy szerint az S7 Edget választanám. Ha olcsóbban kell az említett 2 csúcstelefon teljesítményét majdnem hozó készülék, akkor Oneplus 3.


Ha használtan vennél jó telefont, akkor Galaxy S6, vagy iPhone 6S. De vigyázz a másolatokkal.


Ha kis képernyős telefon kell, iPhone SE.


A Lenovo nem rossz, de nem is olyan nagyon felkapott mostanában, ahogy a Sony sem.


LG-nek van pár jó készüléke, vagy még esetleg a Samsung Galaxy A5 2016, vagy J5 2016 is egész jók.

2016. dec. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát közép ár szerintem.

Ne legyen se túl olcsó, de nem is túl drága.

2016. dec. 3. 14:41
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát én Androidost szeretnék inkább
2016. dec. 3. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!