Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenorosok! Tudnátok segíteni?

Telenorosok! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A mobilnettel van folyamatosan problémám. Először is, letöltöttem a MyTelenor appot, amin bátorkodtam megrendelni egy egyszer 500MB-s netet. Aktiválásra került, minden faxa volt. Aztán amikor 150MB-t volt vissza az 500ból, akkor egyszerűen nem töltött be semmit, se a Messengert, se a Facebookot. És kb 2-3 hetet használtam.

Mondom oké, veszek még 500-at, de véletlenül a megújulóra mentem, nem az egyszeri adatjegyre, szóval az nem is lett aktiválva. Az 1000 FT-t levonta, de netet nem adott.

Mondom faxa, lefogyott a pénz a kártyámról, ezért felöltöttem 5000 FT-ot, majd kaptam az SMS-t, hogy 450MB extra netet, és 80MB Praktikum+ Netet kaptam. Nos, örültem is, mert így megint volt 500MB-om. Viszont amikor elhasználtam azt a 80MB-t Praktikum netet, utána nem engedett ismételten netezni. Pedig elvileg 450 MB extra netem volt. És mutatta is az applikáció, hogy még annyi maradt...

Most akkor hogy van ez az egész? Valaki fel tudna világosítani?



2016. dec. 3. 15:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

[link]

1220?

Email?

Személyes ügyfélszolgálat?

Facebook?


Egyiken sem segítettek?

2016. dec. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!