Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia támogatottsága hogyan...

Lumia támogatottsága hogyan alakul? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
2016. dec. 3. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem érdemes, ezerszer jobb és naprakészebb androidos telefonok vannak.
2016. dec. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak nem az olcsóbbak. Thor dooge kösz nem...
2016. dec. 3. 20:57
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Igen, az a kettő veri árérték arányban az ismert márkák drága telóit, a kategoriájukban.


Nem éri meg lumiat venni.

2016. dec. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Ha azt sem tudod mi az a Thor, akkor ne alkoss róla véleményt. Neked még sosem volt ilyen, könnyű mondani hogy szar. Én is ilyen voltam, de amióta megvan azóta nagyon szeretem. Igazából tökmindegy, hogy te az ilyen márkákat lenézed, te maradsz le róla.
2016. dec. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A Lumiák több éven keresztül hozzák azt a teljesítményt, mint új korukban. A Windows 10 most jött ki rájuk, úgyhogy 2-3 évig még biztos jók lesznek.


Természetesen hátrányuk, hogy sokkal kevesebb app van rájuk. Úgyhogy nézz körül a Windows Store-ban ( [link] ), és ha a neked fontos appok nincsenek rá, akkor nézz inkább androidost vagy iPhone-t.

2016. dec. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hidd el megéri lumiát venni(550/640/650/950). Nem kell takarítóprogram rá, a szervízt nem sokszor fogod keresni, nincsen vírus rá, snapchat nincsen rá. Gyönyörű képeket készítenek. Kínai telefont soha ne vegyél. Hiába csábító a 6 gb ram meg ilyen olyan erős processzor, kerüld őket.
2016. dec. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"Kínai telefont soha ne vegyél. Hiába csábító a 6 gb ram meg ilyen olyan erős processzor, kerüld őket."

Ezt tapasztaltam.

2016. dec. 4. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!