Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti melyiket választanátok?...

Ti melyiket választanátok? Xiaomi Redmi 3S Prime vagy Samsung Galaxy S5?

Figyelt kérdés
Szerintetek 1-1,5 év múlva is használható marad az S5? Régebbi modell ide-oda, még mindig jobbnak tűnik, szinte érződik, hogy ez egy csúcstelefon volt. Elméletileg a kínai is képes a 800MHz-es 4G-t fogni, ami fontos nekem, lévén szombathelyi vagyok. Legfőképp az alap funkciókra(telefonálás, internetezés) használnám, de alkalmanként játszanék is rajta(WoT Blitz, NFS, Asphalt, Brothers in Arms 3). A hasznos válaszokat megfelelően tolerálom :). Zöld pacsikra fel!

2016. dec. 3. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Redmi 3S Prime választanám, az S5 régi, nem lesz rá Nougat frissítés a Snapdragon 801 miatt.

Kicsit elfogult is vagyok, nekem sokkal jobban tetszik a Xiaomi dizájn, mint a régi Samsung.

2016. dec. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld kéz!
2016. dec. 7. 23:05
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Nekem egy 3 és fél éves Mi3-as modellem van. Arra még mindig jön a frissítés. Ráadásul a MIUI nekem nagyon bejön én ez miatt is a redmi-t választanám. A következő telefonom is xiaomi lesz, ez szinte 100%. Hacsak nem kapok valami jó cégest ami miatt nem veszek másik telefont. Ráadásul a redminek az ujjlenyomat szkennerje is jól működik. Nem kell húzogatni és bajlódni az olvasással. Az S5-nél ezzel sok a szívás ahogy olvastam róla.
2016. dec. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem mellesleg a Redmit újonnan is meg tudom venni +5E Ft-ért. Az lesz, köszi neked is!
2016. dec. 8. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!