Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri a német Ebay-ről...

Megéri a német Ebay-ről telefont rendelni? (iPhone 5S) Itt nem található már pl. a MediaMarkt-ban sem)

Figyelt kérdés

297 euró és ingyenes szállítás.

Közel 200 ember akik 95%-a pozitív volt.

Nem, nem szeretnék Androidos telefont, ami szétfagy... ár kategóriától eltekintve szinte minden Android-os telefonom beatda a csütörtököt.



2016. dec. 4. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Az Ebay PayPal fizetés mellett megbízható.

Megéri-e? Ezt már Neked kell eldönteni.

Én nem vennék Iphonet, de tudod nem vagyunk egyformák.

(Nekem 3 éves Jiayu telefonom van, 4mag, 1Gb/8GB, az istennek se akar elromlani, nem fagy, teszi a dolgát, amit kívánok tőle, addig meg nem veszek másikat, amig szépen megy.)

2016. dec. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
számomra nem éri meg! Soha nem adnék 297eurót egy telefonért!
2016. dec. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Én is csak a rendszer miatt venném és a jó kis méret miatt..(kis kéz)

De itt a boltokban már nem található, mert megjelent az i7/i7P.

2016. dec. 4. 10:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Online tudsz még rendelni a telekom honlapról:)
2016. dec. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vetted még meg, akkor nézz szét a használtak között, 50-60 ezerért már találhatsz garanciális, teljesen jó állapotút. Személyes átvételnél pedig le is tudod ellenőrizni, hogy minden rendben van-e.
2016. dec. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!