Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A t-mobilnál van olyan szolgál...

A t-mobilnál van olyan szolgáltatás, ha hívnak mikor nem vagyok bekapcsolva, kapok egy értesítő sms-t a hívásról?

Figyelt kérdés
Ha van, ingyenes vagy fizetős? Ha fizetős, mennyibe kerül egy hónapra?

2016. dec. 4. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Van és ingyenes.

A telekom appban be tudod kapcsolni.

2016. dec. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1430...? www.telekom.hu? facebook? Onlin ügyfélszolgálati chat? Melyiken nem kaptál választ?
2016. dec. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első, köszönöm.


Második, most aztán jól kioktattál, jól megmondtad...

Online chatról nem is tudtam, elég új ügyfél vagyok, hívni nem akartam, más társaságnál tapasztaltak alapján nem akartam belefogni sok tíz perces várakozásba, a face nem jutott eszembe, nem igazán használom, a honlap pedig...na, itt valóban bénáztam, itt megnézhettem volna. Viszont nem értelek. Ha ez téged zavart, hogy megkérdeztem, nem pedig utánanéztem, akkor miért pocsékoltad arra értékes pillanataidat, hogy mindezt leírd?

2016. dec. 4. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!