Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A xiaomishop.hu weboldal...

A xiaomishop.hu weboldal eredeti xiaomi telefonokat árul vagy csak másolatokat?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszi

2016. dec. 4. 16:56
1 2
 11/16 anonim válasza:

Nem szállítanak!!! Hónapokat kell várni a termékre és nem szállítják ki. Csaló banda, bűnözők.

Bárhol máshol vedd meg, de ne a xiaomishoptól. Én "csak" 2 hónapja várok egy "raktáron" lévő készülékre.

2017. márc. 6. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

én is 1 hónapig vártam rá és semmi

ezért lemondtam a rendelést

és vettem mást

2017. márc. 6. 20:11
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én is kommentelek hátha más is jár még erre.

Két és fél éve vettem egy Mi3-at külföldről. Akkor kb 4-5x rendeltünk több turnusba. A nyomorék tulaj meg ott fröcsögött a mobilarena fórumán, hogy mindenki hülye aki külföldről vesz telefont és persze ajnározta a saját boltját.

Szóval felejtős!!


Keresd meg a mobilarenán Lampard19-et. Nagyon korrekt, számlát ad és vállalja a garanciát is. Plusz nagyon jó árakon adja a telefonokat.

Vagy még ott van mobileman szintén korrekt ő is számlával és garanciával adja.

2017. márc. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Ne vásároljon tőlük senki. 5-14 napos vállalási idővel rendeltem telefont. Természetesen a 20. napon, mikor reklamáltam én voltam hülyének titulálva és ki lettem oktatva az ÁSZF-ről, amit a kedves cég igencsak szabadon értelmez. E-mailre csak akkor válaszolnak,ha az ember feljelentést helyez kilátásba. Telefonon alig lehet őket elérni,ha sikerül akkor is csak hitegetnek és még bunkó stílusban is beszélnek... Én visszamondtam a rendelést. Kíváncsian várom, hogy a pénzemet visszakapom-e. Ha nem, biztosan feljelentést teszek.
2017. ápr. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne vásárolj tőlük! Mindenki lemondja a rendelést, mert soha nem szállítják ki a terméket! És még drága is! Ha Xiaomi kell, akkor az Eustock a legjobb hely ahol meg tudod venni.
2017. nov. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Csak kinai cuccok vannak naluk, ne vegyel toluk semmit!!!
2018. dec. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!