Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket választanád a követke...

Scream85 kérdése:

Melyiket választanád a következő 2 telefon közül?

Figyelt kérdés

Ha ez a két választási lehetőséged lenne, melyik telefont választanád?

- Huawei P9 Lite + okosóra

- Samsung galaxy A5 2016

Esetleg pozitív/negatív véleményeket szívesen meghallgatok ezekről a készülékekről.


Köszönöm


2016. dec. 4. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt a kezemben egyik telefon sem még, de a Mobilaréne tesztje alapján a Huaewit választanám.
2016. dec. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
A Samsungok nem érik meg az árukat.
2016. dec. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a Samsung Galaxy A5 jobban bejön. Konkrétan a kinézete miatt, a nagyon jó minőségű kamera miatt, és a TouchWiz kezelőfelület miatt. Én azt választanám okosóra nélkül

(De a Huawei P9 Lite is nagyon jó telefon, csak az én ízlésemnek annyira nem jön be)


Van okosórám, de ugyanúgy használom, mint egy órát. Csak az időt nézem meg rajta. És a klasszikus órákhoz képest nagy hátrány, hogy gyakran kell tölteni. Szóval menő meg minden, hogy okosóra, de kb ennyire jó.

Nem szoktam szinkronizálni a telefonommal, mert nem jelent olyan nagy problémát számomra kihúzni a telefont a zsebemből ha csörög/rezeg, és azon megnézni, kinek hiányzok. Ha állandóan bekapcsolt bluetoothtal haználnám a telefont és az órát is, az rontana mindkét készülék üzemidején. És nekem az inkább prioritás, minthogy a kezemen lássam, ki írt messengeren. Na meg lehetne üzenetet írni is az óráról, vagy akár böngészni, de a kis kijelző miatt egy kínszenvedés. Az egyetlen jó funkció, aminek tényleg látom létjogosultságát, az, hogy az óra parancsára tud fényképezni a telefon. Csoportképeknél jól jöhet (De összvissz 2-3x használtam erre a célra is).

2016. dec. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Erre van bluetooth-os gomb, ami 1-2 ezerbe kerül.
2016. dec. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!