Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okosórát/aktivitásmérőt...

Okosórát/aktivitásmérőt szeretnék, na de mégis milyent?

Figyelt kérdés

Egész nap ezeket az okos kütyüket nézegetem, de egyszerűen nem tudom melyik lenne a legmegfelelőbb.

Az ALCOR Move Aktivitásmérő karpántját néztem ki, a dizájn miatt főle,hogy nem kocka és nem kör alakja van,hanem hosszúkás.

Hogy mit tudjon? Rezgéssel jelezze a hívást, és írja is ki hogy ki a hívó fél; sms-t, és egyéb alkalmazásokról is értesítsen (face,gmail);Lépésszámláló,pulzusszámláló, ilyen alap dolgok.

Tud valaki esetleg valaki ajánlani hasonlót, aki jobban ért hozzá, mint én?:)

Előre is köszönöm!



2016. dec. 5. 20:03
 1/4 anonim válasza:
Milyen árban szeretnél?
2016. dec. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
10000ft-os kategóriában az U8-at tudom ajánlani
2016. dec. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Afelett valamilyen sony vagy apple watch de, nekem is U8-am van eMAG-rol rendeltem es elégedett vagyok vele nekem bejött alap funkciói működnek többek közt amiket írtál
2016. dec. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Max 15.000et szeretnék rá szánni. Az u8 formája nem jön be. :/
2016. dec. 9. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!