Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okos telót ajánlotok...

Milyen okos telót ajánlotok 50 - 65 ezer Ft között?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ennyi pénzért nem tudok valami nagyon jót venni... Igazából az elvárásaim azok, hogy minnél közepesebb legyen, mintsem gagyi.

A kijelző min. 720 p legyen, a belső tárhely pedig 16 gb.


Az nem baj, ha egy mainstreamebb és elismertebb márkának egy direkt közepesebb darabja, vagy egy régi máreárazott "csúcskategórás"...

De ne valami no name vagy alcatel telefonokat írjatok légyszí, mert nem értek hozzá és én nem tudom megitélni, hogy egy vitatott miőségű telefon most vállható vagy sem.


Előre is kösz!



2016. dec. 6. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Xiaomikat nézegess
2016. dec. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Zzzoli ***** válasza:
51%

Nagy sláger most a Galaxy J5. 16Gb, 720p amoled, 2giga ram, nem egy csúcshardver, de jól összrerakott kedvelt és elég jó üzemidejű készülék.

Aztán még sláger a Huawei P8 Lite, az se rossz készülék, nem csúcshardver, de az már 1080p.

Viszont nem samu és kicsit olyan semmitmondó a külseje, de sokan elégedettek vele.

2016. dec. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez a galaxy j5 elég szimpi... De miért lett lepontozva a 2. válasz?
2016. dec. 6. 16:16
 4/6 Zzzoli ***** válasza:

Mert valakinek a p8 Lite nagy kedvenc én meg leszóltam.

Kinek a pap, kinek meg a papné.

Én az asszonynak J5-öt vettem, a gyereknek meg J7-et, mert neki az kellett a nagy kijelző miatt. Nekem a J5 szimpibb, mert azon nem venni észre hogy csak 720p.

2016. dec. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
LG G3?
2016. dec. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem mostmár érdemes körbenézni a kínai gyártók között is, persze a kínai gyártók saját termékeire gondolok, nem 20 ezres iphone 7 klónokra. Viszont a Xiaomi, Huawei, One Plus, Oukitel telefonokat bátran tudom ajánlani, az egyik kedvencem az Oukitel U20 Plus, dupla kamera (nem számíts csúcs fotókra, de szerintem elmegy), jó technikai adatok 30e forintért, szerintem simán megéri.
2016. dec. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!