Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom a készülékem...

Hogy tudom a készülékem frissíteni android 4.4.2-ről 5,6 vagy 7-es androidra?

Figyelt kérdés

Na szóval, az a helyzet hogy van egy Lenovo Yoga tablet hd+-om, hardveresen simán megbírná a frissebb androidot (4x1.6 GHZ, 2 gb-ram.....) viszont a kiadása után kb. 1 évvel a Lenovo ígéreteivel ellentétben még az 5-ös android frissítést sem hozták ki.


Elég kicseszés, ahhoz képest hogy egy 100.000 feletti tabletről van szó, mindenesetre megtanultam hogy Lenovót többet nem veszek, van még egy régebbi lenovo telefonom is, ócska nagyon, bezzeg azt frissítik 1000-el...



Na m1. Az lenne a kérdésem, hogy van valami módszer arra hogy frissítsem vagy nincs? Én nekifogtam internetről olvasgatni, appokat keresni, viszont nem sikerült (még).



2016. dec. 6. 19:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%

-Na szóval, az a helyzet hogy van egy Lenovo Yoga tablet hd+-om.

-Oké.

-Hardveresen simán megbírná a frissebb androidot.

-Mit tud?

-(4x1.6 GHZ, 2 gb-ram.....)

-Hát akkor mégsem bírná...

2016. dec. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Gyárilag sose. Keress rá a cyanogen modra azzal menni fog de piszok lassú lesz.

Nekem LG G3 on alig döcög az Android 6 is.

Esetleg egy 5 öst elbír de többet nem.

2016. dec. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Na szóval, az a helyzet hogy nekem is van tabim, egy Samsung Tab, ez meg 4.2-es androidos, és ezek a piszkok egyetlen, de egyetlen frissítést sem adtak ki mióta megvettem. Szóval nem a Lenovóval van baj frissités témában, hanem az összes android egy nagy kupac xar.
2016. dec. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
100.000-ért nem éppen ezt vártam :|.
2016. dec. 10. 08:01
 5/11 anonim ***** válasza:

" Szóval nem a Lenovóval van baj frissités témában, hanem az összes android egy nagy kupac xar."

Nem. Vernee Thor-ra havonta jöttek eddig frissítések, és a Nougat 7.0-át is megkapja januárban. Nem az android szar, hanem a tàblagépetek.

2016. dec. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem mennek rajta alkalmazások? Van bármi hátránya a mostani verziónak?

Nem értem ezt a frissítés mániát. Az enyémen 4.4.2 van. Még ha adnának ki rá frissebbet, akkor sem tenném fel, mert jó ezzel is és az újjal sem lenne jobb.


Ettől függetlenül az 1. válaszát sem értem. Miért ne lenne jó erre bármelyik új android?

2016. dec. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem bírná el a rendszert.
2016. dec. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Legalábbis normálisan nem. Sokszor lefagyna, akadozna, csak szenvedés lenne. Viszont ha a modtani androiddal jó, akkor semmi értelme nem is lenne a frissítésnek. A Play áruházban is Jelly Bean szokott lenni a minimum követelmény android terén a legtöbb játéknál, max KitKat.
2016. dec. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

# 7

Az érvelés mestere vagy. Mégis maradt még bennem egy kérdés. MIÉRT?

Ezt kiadják 6-os droiddal, fele memóriával. Ez "elbírja"?

[link]

A fenti 2GB memóriával( a processzorról most nem beszélek) meg nem "bírja" el?

2016. dec. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálam maga a rendszer 2GB RAM ot foglal. 6.0 Android. Szóval tegyük fel hogy rajta van, de mit csinál vele, ha az egész lefagy és nem csinál semmit?
2016. dec. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!