Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekomnál most akarok venni...

Telekomnál most akarok venni egy telót és láttam olyat irva az oldalukon, hogy telefon biztosítás (vagy valami hasonlo ami min 10e ft). Ez telefontól függ, hogy mennyi lesz végül vagy csak ugy hasra ütéssel mondják?

Figyelt kérdés
2016. dec. 6. 20:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Így látatlanban nem tudom megmondani, de szerintem amikor egy-egy telefont nézel a weboldalon, akkor a hozzá tartozó biztosítást írja ki. Szóval így meg tudod nézni, melyikhez mennyibe kerül.


Azt mindenképp kérdezd meg az ügyfélszolgálattól, hogy mire terjed ki ez a biztosítás, és mire nem terjed ki egyáltalán. Ezek fontos infók, hogy el tudd dönteni, hogy kell-e ez neked.

2016. dec. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!