Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ugyanaz az SMS többször?

Ugyanaz az SMS többször?

Figyelt kérdés
Ugyanaz a szám ugyanazt az SMS-t küldi el a nap folyamán többször. Telenoros vagyok, kb. 3 napja vagyok a Telenornál és ez van. Amikor Vodafonnál voltam akkor rendes volt minden, csak most vettem egy új telefont ami csak 20-ast fogad el. Csak nálam van ez a probléma?

2016. dec. 7. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Elfelejtetted ideirni az üzenetet. És a számot is.

Ennyi infóval mit mondhatunk? Talán reklám? Talán a régi tulajt átkozzák?

2016. dec. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Interneten beléptem a telenoros ilyen kis felhasználóba és ugye van az egyszerűbb módszer, hogy megadod ott a tel. számod és küldenek egy kódot, majd be kell írni a kódot és már be is vagy jelentkezve. Igen ám, csak ezt a kódót vagy 9x elküldte. A szám: +36209000782

És nem csak ez a szám, hanem a haverom is írt egy SMS-t és azt 4x küldte el eddig. Kérdeztem őt, hogy miért küld ennyit és azt mondta, hogy csak 1-et küldött.

2016. dec. 7. 18:53
 3/3 A kérdező kommentje:
+ Amikor én küldök SMS-t akkor a haverom is többször látja, de nem vesz le plusz pénzt.
2016. dec. 7. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!